گلاب آدینه

از ویکی‌گفتاورد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

گلاب آدینه (۱۳ نوامبر ۱۹۵۳، تهران) بازیگر ایرانی است.

من در همهٔ جهات زندگیام شعاری دارم و اینکه «اگر شد چه عالی، نشد چه بهتر!». این جمله از نظر من شگفت‌انگیز است. این جمله تأثیر روانی بسیار عجیبی روی ذهن دارد، پیشنهاد می‌کنم آزمایش کنید.

گفتاوردها[ویرایش]

  • «وقتی کسی جایزه‌ای دریافت می‌کند، خوشحال می‌شود و مدتی بعد آن حس فروکش می‌کند و تمام. چون آدم به ادامه زندگی‌اش مشغول می‌شود. اگر این‌گونه نباشد، ادامهٔ زندگی برای آدم متوقف و باعث می‌شود که درجا بزند.»
  • «ناامیدی معنی ندارد. هرروز خوشی‌ها و مشکلات خاص خودش را دارد. پس ناامیدشدن و پاپس‌کشیدن راه چاره نیست.»
  • «همان‌طور که زندگی راه‌ورسم خودش را دارد، کارکردن هم از اصولی تبعیت می‌کند. هر کسی باید ابعاد و ظرفیت‌های شغلی خود را بشناسد و از همه مهم‌تر میزان توقعات خود از شغلش را در نظر بگیرد. اصلاً در ذات هر شغلی چنین نکاتی نهفته است.»
  • «به نظرم کسانی که ناامید و عصبی می‌شوند، شغل خود را اصلاً نمی‌شناسند.»
  • «در مورد شغل بازیگری هم این واقعیت وجود دارد که هرچه سنمان بالاتر برود، تعداد نقش‌های مطلوب و خوب هم کمتر و از طرفی هم بازیگر سخت‌گیرتر می‌شود. به نظرم به‌جای اینکه غصه بخوریم، بهتر است آغوشمان را برای پذیرش این واقعیت گشوده کنیم.»
  • «من در همهٔ جهات زندگی‌ام شعاری دارم و اینکه «اگر شد چه عالی، نشد چه بهتر!». این جمله از نظر من شگفت‌انگیز است. این جمله تأثیر روانی بسیار عجیبی روی ذهن دارد، پیشنهاد می‌کنم آزمایش کنید.»

نوشتارهای وابسته[ویرایش]

منابع[ویرایش]

  1. «اگر شد چه عالی، نشد چه بهتر». روزنامهٔ شرق، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶. 
Wikipedia-logo-fa.png
ویکی‌پدیا مقاله‌ای دربارهٔ