ویکی‌گفتاورد:درخواست برای دسترسی

از ویکی‌گفتاورد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
درخواست برای دسترسی
  • این صفحه مدیران ویکی‌گفتاورد را قادر می‌سازد به در خواست‌های دسترسی کاربران در ویکی‌گفتاورد فارسی رسیدگی کنند. مدیران هم‌اکنون قادرند دسترسی‌های واگردانی کننده و گشت‌خودکار (و همچنین معاف از قطع دسترسی نشانی اینترنتی) را اعطا یا واستانی کنند.


Emblem-important.svg
قبل از اضافه نمودن هر گونه درخواستی برای دسترسی، این راهنمایی ها را بخوانید.


  • دسترسی گشت: با داشتن این دسترسی می‌توانید ویرایش‌های کاربران دیگر را گشت بزنید و آن‌ها را تأیید کنید و به این صورت با کمک گشت‌زنان دیگر در حفظ کیفیت مقالات ویکی‌گفتاورد کمک کنید. کاربرانی که خواهان این دسترسی هستند باید بتوانند نیازمندی‌های مقالات را به درستی تشخیص دهند و با اصول نوشتن مقاله‌های باکیفیت در ویکی‌گفتاورد آشنا باشند. معمولاً داشتن تعدادی مقالهٔ باکیفیت برای گرفتن این دسترسی ضروری است. (درخواست این دسترسی)
  • دسترسی واگردان: کاربران را قادر می‌سازد تا با سرعت بیشتری به مبارزه با خرابکاری‌ها بپردازند. کاربرانی که مایل هستند این دسترسی را داشته‌ باشند باید بتوانند از این دسترسی به درستی استفاده کنند. کاربران باید با قادر باشند خرابکاری را تشخیص بدهند، به کاربرانی که پیشینه خوبی در این زمینه ندارند و یا اینکه قادر نباشند تفاوت ویرایش‌هایی که با حسن‌نیت و یا بدون حسن نیت انجام شده را تشخیص دهند این دسترسی اعطا نخواهد شد. (درخواست این دسترسی)

روند

  • برای درخواست دسترسی مورد نظر لطفا بر روی آن دسترسی در جعبه زیر کلیک کنید.