پرش به محتوا

سوشا مکانی

از ویکی‌گفتاورد

سوشا مکانی (۲۷ آبان ۱۳۶۵) بازیکن فوتبال ایرانی است.

دارای منبع[ویرایش]

تارنمای ۹۰[۱][ویرایش]

  • «از زمانی که به این تیم آمدم همه از عملکرد من تعجب می‌کنند. آنها می‌گویند وقتی سوشا مکانی درون دروازه می‌ایستد به دلیل آرامشی که در زمین بازی دارد ما خیالمان از عقب زمین راحت است و آرامش من به تیم تزریق می‌شود. خوشبختانه این نظر همه بازیکنان و مربیان است. از خوبی‌های من این است که بازی مقابل تیم‌های بزرگ و کوچک و یا بازیکنان مطرح یا گمنام برایم فرقی نمی‌کند و فقط کار خودم را انجام می‌دهم. هیچگاه برایم مهم نیست که چه بازیکنی مقابلم بازی می‌کند.»
  • «فوتبال همین است و شما هیچگاه نمی‌توانید آن را پیش‌بینی کنید. همه اهالی فوتبال می‌دانند که نتیجه دربی هیچ ارتباطی با جایگاه تیم‌ها در جدول رده‌بندی ندارد.»
  • «باید بگویم من هیچ‌گاه برای پول فوتبال بازی نمی‌کنم اگر می‌خواهید به این حرف من برسید از مدیرانی که در ایران با آنها کار کرده‌ام می‌توانید پرس و جو کنید که آیا من در مذاکراتم از پول صحبت می‌کردم یا نه و آنها می‌توانند در این باره به خوبی شهادت دهند. پول هیچ‌گاه برای من در اولویت نیست اما آدم ارزان باشد ولی غیرت داشته باشد.»
  • «بازیکنانی ایرانی که در اروپا بازی می‌کنند خودشان هم می‌دانند که اروپایی‌ها برایشان ارزش خاصی قائل نیستند. البته یکسری از ملی‌پوشان ما با کمک تیم ملی و با زحمت خودشان پیشرفت کرده‌اند که این باعث افتخار همه ما است اما همه می‌دانند که اینجا و در اروپا برای ایرانی‌ها زیاد ارزش قائل نیستند چه برسد به اینکه یک دروازه‌بان را بخواهند جذب کنند.»

پیوند به بیرون[ویرایش]

ویکی‌پدیا مقاله‌ای دربارهٔ