پرش به محتوا

الهام حمیدی

از ویکی‌گفتاورد

الهام حمیدی (۲۹ نوامبر ۱۹۷۷) (۸ آذر ۱۳۵۶) بازیگر ایرانی است.

گفتاوردها[ویرایش]

  • هیچ‌کس نمی‌تواند منکر اهمیت زیبایی برای افراد شود، چرا که ذات انسان به گونه ای است که همواره به دنبال زیبایی است اما دراین میان نکته ای وجود دارد و آن این است که نباید نگاه ما به زیبایی صرفاً به مسائل ظاهری باشد، بلکه با زیبا ساختن درون و خلق وخو هم می‌توان زیبا بود، چرا که زیبایی ظاهری بسیار زودگذر است و برای افراد هم خیلی زود عادی می‌شود اما این زیبایی درون است که به نوعی ماندگار است و از فرد یک انسان کامل می‌سازد.
    • ۱۸ مارس ۲۰۱۴/ ۲۷ اسفند ۱۳۹۲؛ مصاحبه با مجلهٔ «زیبایی»[۱]
  • از روزی که جنگ سوریه و نبرد با این داعش تکفیری شروع شد، خیلی دوست داشتم به مردم عزیز کشورم و اول بخودم این نکته رو متذکر بشم که خیلی راحت می تونست و می تونه جنگی که بیرون مرز کشورمونه به داخل خاک ایران بیاد و این آرامش و امنیتی که بعضاً خوشی زیر دلهامون شده رو از هممون بگیره بطوریکه فرصت تابیدن‌های ناجوانمردانه به همدیگر و هم نداشته باشیم، پس بودند و هستند و خواهند بود غیور مردان و بزرگدلانی که برای امنیت و نام وطن و اعتلای دین و اعتقادشان جان بر کف گذاشتند و باز هم می‌گذارند، درود بر شرف و غیرت و ایمانتان.
    • ۸ مه ۲۰۱۶/ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵؛ پست اینستاگرام [۲]


منابع[ویرایش]

  1. «الهام حمیدی از زیبایی می‌گوید: از جراحی زیبایی گریزانم». سلامت نیوز، ۲۷ اسفند ۱۳۹۲. بایگانی‌شده از نسخهٔ اصلی در ۱۲ اوت ۲۰۲۳. 
  2. «دفاع جانانه الهام حمیدی از مدافعان حرم +عکس». سینما پرس، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵. بایگانی‌شده از نسخهٔ اصلی در ۱۲ اوت ۲۰۲۳. 

پیوند به بیرون[ویرایش]

ویکی‌پدیا مقاله‌ای دربارهٔ