پرش به محتوا

شهرام جزایری

از ویکی‌گفتاورد

شهرام جزایری (۱۳۵۱ / ۱۹۷۲م) تاجر و فعّال اقتصادی ایرانی.

گفتاوردها

[ویرایش]
  • «من نه شکایتی داشتم نه مشکل بیمه داشتم و بدحسابی مالیاتی. بیش از ۱۸۹هزارمیلیاردتومان گردش مالی ما بود و یک فقره هم حتی نبود که کسی به کلانتری مراجعه کرده باشد. این به‌معنای این نبود که کسی از ما شکایت نکرده بود و اختلاف نبود. مواردی هم اگر بود من می‌گذشتم و فرد را ناراضی نمی‌گذاشتم برود. من شهادت می‌دهم که قوه‌قضاییه در پرونده من اصلا دلش نمی‌خواست کشتی من به زمین بخوابد. آنهایی هم که در پرونده من تحت لوای قوه‌قضاییه اخلال می‌کردند همه اخراج شدند. در دستگاه قضایی واقعا به پرونده من رسیدگی شد.».
    • «شرق» شماره ۲۱۳۵ - ۱۹/ ۷/ ۱۳۹۳
  • «در زندان وقتی من داشتم می‌آمدم همه گریه می‌کردند. همه من را دوست داشتند. مدیران زندان می‌گفتند کی می‌شود ما بیاییم تو را ببینیم؟ اینها را نمی‌شود با پول خرید. بروید در زندان سوال کنید من الان خرج چند خانواده زندانی را می‌دهم. در اوین هر اتفاقی می‌افتاد به من مراجعه می‌کردند و شهرام را به عنوان یک فرد عاقل در زندان می‌شناختند. احترام خودم را نگه می‌داشتم و به کسی هم بی‌احترامی نمی‌کردم. متاثر از رفتار سازمانی من با مسوولان زندان احترامی برای من ایجاد شده‌بود. باور کنید به جان بچه‌ام قسم، همیشه برای خواسته‌های زندانیان شتافته‌ام. کسانی را که تشخیص بدهم سالم هستند مالی و معنوی حمایت می‌کنم. کسانی که تشخیص بدهم دزد هستند و از سمتشان سوءاستفاده می‌کنند طرد می‌کنم. من وارد اوین که شدم با زندانیانی که زدوبند می‌کردند، برخورد کردم. زندانی و زندانبان برایم فرقی نداشت.
    • «شرق» شماره ۲۱۳۵ - ۱۹/ ۷/ ۱۳۹۳
  • «کل مرخصی‌های من یک ۹۰روز بود و یک ۱۱۰روز که صبح می‌رفتم شب می‌آمدم با این حال در این ۱۳سال من کارهایم را پیش می‌بردم و با اطلاعات روز جلو می‌آمدم.»
    • «شرق» شماره ۲۱۳۵ - ۱۹/ ۷/ ۱۳۹۳