پرش به محتوا

جردن باروز

از ویکی‌گفتاورد
من خودم را یک ناسیونالیست نمی‌دانم اما عاشق کشورم هستم. چیزی که من روی آن تمرکز کرده‌ام و می‌خواهم مردم ایران هم آن را بدانند این است که در آمریکا دموکراسی وجود دارد. این دموکراسی یعنی ما برای انتخاب مقاماتمان رای می‌دهیم اما بعضی وقت‌ها آن‌هایی که ما می‌خواهیم پیروز انتخابات نمی‌شوند. این یعنی من همچنان می‌توانم عاشق کشورم باشم و این می‌تواند کاملاً خلاف سیاست‌زدگی باشد.

جردن باروز (۸ ژوئن ۱۹۸۸) کشتی‌گیر آمریکایی است.

گفتاوردها[ویرایش]

تارنمای ۹۰[۱][ویرایش]

  • «به غیر از آمریکا ایران را تنها کشوری می‌دانم که عشق به ورزش بخشی از هویت ملی آن است. برای آمریکا این عشق شامل فوتبال آمریکایی، بسکتبال و بیسبال است و ما برای این‌ها زندگی می‌کنیم. در ایران همه این عشق کشتی است. میهن‌پرستی آن‌ها باعث می‌شود کشتی‌گیر باشند.»
  • «من خودم را یک ناسیونالیست نمی‌دانم اما عاشق کشورم هستم. چیزی که من روی آن تمرکز کرده‌ام و می‌خواهم مردم ایران هم آن را بدانند این است که در آمریکا دموکراسی وجود دارد. این دموکراسی یعنی ما برای انتخاب مقاماتمان رای می‌دهیم اما بعضی وقت‌ها آن‌هایی که ما می‌خواهیم پیروز انتخابات نمی‌شوند. این یعنی من همچنان می‌توانم عاشق کشورم باشم و این می‌تواند کاملاً خلاف سیاست‌زدگی باشد. من و دونالد ترامپ نگاه کاملاً متفاوتی نسبت به ایرانی‌ها داریم. من احساس می‌کنم اگر او یک بار به ایران سفر کند چیزهای زیادی از آن مردم یاد می‌گیرد و با نگاهی کاملاً متفاوت به آمریکا باز خواهد گشت. نگاهی که باعث می‌شود قدردانی ایرانی‌ها باشد.»

پیوند به بیرون[ویرایش]

ویکی‌پدیا مقاله‌ای دربارهٔ