پرش به محتوا

امیرحسین ثابتی

از ویکی‌گفتاورد
امیرحسین ثابتی در برنامه جهان آرا شبکه افق

امیرحسین ثابتی منفرد (زاده ۱۸ اردیبهشت ۱۳۶۷) نویسنده، مجری تلویزیونی ایرانی و نماینده منتخب تهران در دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی است.

گفتاوردها

[ویرایش]
  • هدف اصلی‌ام از حضور در انتخابات نه پیروزی به هر قیمت، بلکه نشان دادن مدل جدیدی از «سیاست ورزی منطبق با اصول و صداقت با مردم» بود.
  • «شیک باختن را به مبتذل بردن» ترجیح می‌دهم.
  • اولین نامزدی بودم که با اعلام شماره حساب، از مردم خواستم تا هر میزان که دوست دارند برای تبلیغاتم کمک کنند و عدد و رقم آن را نیز در پایان به صورت شفاف اعلام کردم؛ لذا فارغ از نتیجه انتخابات، تلاشم بر این است که این رویکرد را در سایر حوزه‌ها نیز ادامه داده و حرکت به سمت «تغییر فرهنگ سیاسی» کشور را تا جای ممکن در عمل نشان دهم.
  • اکنون به عنوان جوان‌ترین منتخب مردم تهران، ری، اسلامشهر، پردیس و شمیرانات در مجلس دوازدهم بار سنگین‌تری را نسبت به سایر منتخبان بر دوش خود احساس کنم، زیرا توقع بسیاری از رای دهندگان نیز به همین خاطر بیشتر است؛ لذا صمیمانه از شما می‌خواهم همانطور که در ایام انتخابات به یاری ام آمدید و در معرفی و رای آوری بنده موثر بودید از این به بعد نیز مرا از کمک‌های فکری، مشورتی و... خود محروم نسازید. زیرا نگاهم به مردم فقط محدود به شب انتخابات نیست بلکه معتقدم مشارکت مردم در امور مختلف باید دائمی، مستمر و فراتر از مساله انتخابات باشد.[۱]


منابع

[ویرایش]

پیوندهای بیرونی

[ویرایش]

در پروژه‌های خواهر می‌توانید در مورد امیرحسین ثابتی اطلاعات بیشتری پیدا کنید.

Search Wikipedia در میان مقاله‌ها از ویکی‌پدیا
Search Commons در میان تصویرها و رسانه‌ها از ویکی‌انبار