پرش به محتوا

الگو:خوشامدید

از ویکی‌گفتاورد
خوش آمدید

سلام خوشامدید عزیز، به ویکی‌گفتاورد خوش‌آمدید. ویکی‌گفتاورد پروژه‌ای چندزبانه برای گردآوری مرجعی با محتویات آزاد، برای نقل جملات نغز و یا نقل‌قول‌های جالب توجه از زبان مشاهیر جهان است که با همکاری خوانندگانش نوشته می‌شود. این وب‌گاه یک ویکی است، یعنی هرکسی، از جمله خود شما می‌تواند با کلیک کردن روی پیوند «ویرایش» که در همهٔ مقالات می‌آید، آن را ویرایش کند. اگر نظری در مورد محتویات موجود در مقاله‌ای داشتید، یادداشتی در بخش بحث مقاله بنویسید. برای این کار اول پیوند بحث را از بالای صفحهٔ مقالهٔ مورد نظر انتخاب کنید تا به صفحهٔ بحث بروید؛ سپس در صفحهٔ بحث روی ویرایش یا افزودن عنوان کلیک کنید. امیدوارم که از اینجا خوشتان بیاید و تصمیم به ماندن بگیرید.

Can't read Persian? Read this message in English welcome

نیاز به کمک

امیدوارم از ویکی‌گفتاورد‌نویس بودن لذت ببرید! لطفاً برای آزمایش از ویکی‌گفتاورد:گودال ماسه‌بازی استفاده کنید و (فقط) در صفحات بحث نام خود را با چهار مدک (~~~~) امضا کنید. با این کار نام شما و تاریخ به عنوان امضا درج خواهد شد. در صورتی که سؤالی فنی پیرامون ویکی‌نویسی داشتید، به صفحهٔ ویکی‌گفتاورد:پرسش‌های رایج بروید یا از {{کمک به من}} در صفحهٔ بحثتان استفاده کنید تا کسی برای کمک به شما بیاید. در ضمن بهتر است قبل از پرسیدن سؤال، «ویکی‌گفتاورد:راهنما» را مطالعه کنید؛ یا اینکه از من در صفحهٔ بحثم بپرسید. اگر پرسشی پیرامون موضوعی علمی/دانشنامه‌ای داشتید به ویکی‌گفتاورد:قهوه‌خانه بروید. اگر برای نوشتن مقاله عجله دارید، لطفاً پیش از نوشتن مقاله‌های پرحجم، نگاهی به ویکی‌گفتاورد:چگونه صفحات را ویرایش کنیم بیاندازید تا بیشتر با چم‌وخم کار آشنا شوید و سپس در راهنما:ساخت صفحه جدید بسازیدش!.از مطالعهٔ پیوندهای معرفی‌شده غفلت مکنید. شاد باشید!

این پیوندها می‌تواند سودمند باشد:
پروژه‌های خواهر
ویکی‌پدیا پروژه‌ای است از بنیاد غیر انتفاعی ویکی‌مدیا. این بنیاد چندین پروژه چند زبانه با محتویات آزاد با عناوین زیر در دست اقدام دارد:
ویکی‌واژه
فرهنگ واژه‌ها و اصطلاح‌نامه
ویکی‌کتاب
متون و کتابچه راهنماهای آزاد
ویکی‌پدیا
دانشنامه آزاد
ویکی‌نبشته
متون پایه و مرجع آزاد
ویکی‌گونه
راهنمای گونه‌های زیستی
ویکی‌خبر
مرجع خبری با محتوای آزاد
ویکی‌انبار
انبار پرونده‌های چندرسانه‌ای عمومی
فراویکی
هماهنگ‌کنندهٔ پروژه‌های ویکی‌مدیا