پرش به محتوا

کوتلاس

از ویکی‌گفتاورد

کوتلاس (به اسپانیایی: Cuttlas) که با عنوان El Bueno de Cuttlas (نیکی کوتلاس) نیز شناخته می‌شود، مجموعه تلویزیونی است که از روی داستان مصوری به زبان اسپانیا‌یی و اثر کالپورنیو ساخته شده‌است.

گفتگوها[ویرایش]

کوتلاس: تموم شد مابل!
مابل: ولی اینجا چه خبره؟
کوتلاس: ما روی کره زمین تنها موندیم و تا بیست ثانیه دیگه ستاره دنباله دار هالی با ما برخورد میکنه و ما از بین میریم … لطفاً گریه نکن خواهش می‌کنم!
مابل: گریه؟ اون بالا رو نگاه کن کوتلاس … ستاره‌ها رو نگاه کن، فقط یه انعکاس از عظمت پروردگاره، در اعماق این کهکشان چیزایی هست که هنوز به دست بشر کشف نشده و همونطور باقی می مونه تا وقتی که کره زمین تبدیل به یه داستان بشه و خیلی زود ما هم بخشی از اون نورها خواهیم شد.

«رهبران قدرتهای بزرگ دیوانه شده بودند؛ و بی‌اعتمادی و جنون در همه جا اشاعه پیدا کرده بود. چندین دانشمند سعی کردند عواقب جنگ جهانی تمام عیار رو هشدار بدند؛ ولی محکوم به جوسازی شدند و کار به جایی کشید که حتی دوستان و خویشان خودشون رو هم از دست دادند. اینطوری شد که تصمیم گرفتم از تمام دانش‌ها و آموخته هام استفاده کنم و یک پناهگاه اتمی مجهز و امن بسازم. در شروع جنگ تعداد قربانیان به هزارها نفر رسید. کمی بعد به ملیونها نفر و کمی بعد دیگه کسی باقی نمونده بود که تعداد قربانیان رو بشماره.»

پیوند به بیرون[ویرایش]

ویکی‌پدیا مقاله‌ای دربارهٔ
کوتلاس
دارد.