پرش به محتوا

هری استایلز

از ویکی‌گفتاورد
هری استایلز

هری ادوارد استایلز (به انگلیسی: Harry Edward Styles) (زادهٔ ۱ فوریه ۱۹۹۴) خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر بریتانیایی است.

گفتاورد[ویرایش]

  • چه کسی می‌گوید دختران جوان که موسیقی پاپ را دوست دارند - کوتاه به نظر می‌رسد، درست است؟ - طعم موزیک بدتری نسبت به یک مرد ۳۰ ساله هپستر دارید؟ این به شما نمی‌گوید. موسیقی چیزی است که همیشه در حال تغییر است. هیچ پست اهدایی وجود ندارد دختران جوان مانند بیتلز. شما به من بگویید که آنها جدی نیستند؟ چگونه می‌توان گفت دختران جوان آن را نمی‌گیرند؟ آنها آینده ما هستند. پزشکان، وکلا، مادران، روسای جمهور آینده ما آنها را در آینده نگه می‌دارند. طرفداران دختر نوجوان - آنها دروغ نمی‌گویند. اگر آنها را دوست داری، آنها آنجا هستند آنها "خیلی سرد" عمل نمی‌کنند. آنها شما را دوست دارند و به شما می‌گویند کدام بیمار است.
  • با وجود شرکت خارج، من به حقوق برابر برای همه اعتقاد دارم. من فکر می کنم خدا همه را دوست دارد ممنون از حضور در نمایشگاه ها.
  • مردم به‌طور کلی، نه فقط دختران، بلکه افرادی که جوان هستند، به وضوح بسیار قابل اعتماد هستند؛ و من فکر می‌کنم این مهم است. بدیهی است که بسیاری از تصاویر بدن متفاوت است که به‌طور کلی در جامعه به‌طور گسترده‌ای پرتاب می‌شود؛ و شما می‌دانید، برخی از چیزهایی مانند ظاهر شبیه به آنها قابل قبول تر هستند و بعضی چیزها به نظر می‌رسد که غیرقابل قبول هستند؛ بنابراین، من فکر می‌کنم بسیار مهم است که مردم را به‌طور کلی توانمند سازد. اما بله، من فکر می‌کنم که در هر زمان می‌توانید شخص دیگری را که ممکن است در مورد خودشان احساس خوبی نداشته باشید، به همان اندازه که باید، احساس کنید، احساس خود را بهتر می‌کنید، من فکر می‌کنم که همیشه یک چیز مثبت است.
  • برخی از آنها خنده دار هستند برخی از آنها مضحک هستند. بعضی از آنها آزار دهنده هستند. من نمی‌خواهم یکی از آن افرادی باشم که از شایعات شکایت کند. من هرگز آن را دوست ندارم زمانی که یک شخص مشهور در توییتر می‌رود و می‌گوید: "این درست نیست!" این چیزی است که من هستم، من تمایل ندارم این کار را انجام دهم.
  • در نوشتن آهنگ هایی در مورد چیزهایی مثل این، من دوست دارم کلاه را به هم بزنم. شما این واقعیت را جشن می گیرید که قدرتمند بود و شما احساس می کرد چیزی است، نه این که این کار نکرد و بد است. و اگر شما به آن فرد وارد شوید، شاید ناخوشایند باشد، شاید شما باید مست شوید ... اما چیزی به اشتراک گذاشتید. جلسه ی جدیدی با این تجربیات به اشتراک گذاشته شده است، این بهترین #### تا به حال است. خیلی ممنون.

پیوند به بیرون[ویرایش]

ویکی‌پدیا مقاله‌ای دربارهٔ
در ویکی‌انبار پرونده‌هایی دربارهٔ
هری استایلز
موجود است.