پرش به محتوا

علیرضا منصوریان

از ویکی‌گفتاورد

علیرضا منصوریان (۲ دسامبر ۱۹۷۱، دامغان) مربی فوتبال ایرانی و بازیکن پیشین است.

گفتاوردها[ویرایش]

تارنمای ۹۰[۱][ویرایش]

  • «من نمی‌دانم ترکیب اصلی در فوتبال چه معنی‌ای دارد؟ ما یک تیم داریم که همه در آن تمرین می‌کنند. مگر ما با ۱۱ نفر تمرین می‌کنیم؟ همه بازیکنان در شرایط بازی قرار دارند و هر کس بهتر تمرین کند، شانس بازی دارد. ترکیب اصلی در فوتبال امروز معنا ندارد. شما باید روی نیمکت بازیکنانی داشته باشی که در زمان مصدومیت یا محرومیت بازیکنان داخل زمین بتوانند مثل آنها باشند تا کار تیمی و تاکتیکی ضربه نخورد.»
  • «منِ مربی باید تشخیص دهم که چه کسی بازی کند و چه کسی بازی نکند.»
  • «منِ علیرضا منصوریان عقیده دارم که یک بازیکن در تمرین و در بازی یعنی در مدت‌زمانی که به عنوان یار تعویضی داخل زمین می‌شود، باید خودش را تحمیل کند.»
  • «فصل نقل و انتقالات نیم‌فصل برای چیست؟ برای همین کارهاست. دلیل هم ساده است؛ بازیکنانی که توقعات را برآورده نکنند، جدا می‌شوند. قراردادشان هم باید طوری تنظیم شود که باشگاه هم ضرر نکند. ممکن است یک بازیکن قبل از حضورش شرایط دیگری داشته باشد، اما وقتی وارد استقلال و پرسپولیس شود، شرایطش فرق می‌کند.»
  • «من خودم سال‌ها در طبقه دوم ورزشگاه آزادی استقلال را تشویق کرده‌ام و هوادار دوآتشه استقلال بوده‌ام. خوب می‌دانم هوادار آن بالا چه می‌کشد. من از سکوهای طبقه دوم حرف می‌زنم. جایی که هواداران کم‌درآمد استقلال آنجا می‌نشینند.»

جستارهای وابسته[ویرایش]

پیوند به بیرون[ویرایش]

ویکی‌پدیا مقاله‌ای دربارهٔ