پرش به محتوا

جاستین بیبر

از ویکی‌گفتاورد
جاستین بیبر

جاستین درو بیبر (به انگلیسی: Justin Drew Bieber) (زادهٔ ۱ مارس ۱۹۹۴) خواننده، ترانه‌سرا، بازیگر و سرگرمی‌ساز اهل کانادا است.

دربارهٔ مایکل جکسون[ویرایش]

  • «می‌خواهم از مایکل جکسون قدردانی کنم. بدون مایکل جکسون هیچ‌یک از ما اینجا نبودیم».
  • «تا همیشه فقط یک مایکل جکسون خواهد بود. او همه چیز را درست انجام می‌داد. آهنگ‌هایش احمقانه یا خارج از خطوط وی نبودند. هر فردی دوست دارد که شانس این را داشته باشد که به حرفه‌ای همچون وی دست یابد، یعنی در آن سطح و منزلت، من هم همین‌طور. نمی‌خواهم خیلی زود بزرگ شوم. بسیاری از مردم که این را می‌خواهند، در اشتباه هستند».
  • «من هرگز نمی‌خواهم چیزی شوم که مردم می‌خواهند. اینکه در پارتی‌های شبانه شرکت کنم و گرفتار الکل شوم. من هرگز نمی‌خواهم طوری رفتار کنم که احترام بچه‌ها و والدین‌شان را از دست بدهم. من می‌خواهم توانایی انجام کاری که مایکل جکسون کرد را داشته باشم. او همواره ترانه‌های پرهیزکارانه و پاک می‌خواند؛ و همیشه بچه‌ها، مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌هایشان او را دوست می‌داشتند. من نمی‌خواهم در مورد رابطه‌های جنسی و مواد مخدر بخوانم و ناسزا بگویم. می‌خواهم در مورد عشق بخوانم و شاید وقتی بزرگ‌تر شدم بیشتر عاشق شوم. اما می‌خواهم مورد احترام همه باشم».
  • «به نظرم مایکل بهترین است. کاشکی می‌تونستم به سطح او برسم. اما من دارم کارهای بسیار انجام می‌دم».
  • «من نمی‌توانم بگویم که از آن‌ها (خوانندگانی همانند کانیه وست و لیل وین که در ترانه‌هایشان فحش می‌دهند و الکل و مسائل جنسی را تبلیغ می‌کنند) پیروی می‌کنم. اما از آنچه انجام می‌دهند خوشم می‌آید. من فکر می‌کنم آن‌ها شگفت‌انگیز هستند. اما آیا آن‌ها در سطح مایکل هستند؟ من که فکر نمی‌کنم! ... راستش کانیه وست تهیه‌کنندهٔ محبوب من است. او یک نابغه در موسیقی است. اما در سطح مایکل نیست. به نظرم لازمهٔ رسیدن به سطح مایکل این است که بتوانی [قلب] مردم بسیاری را بدست بیاری که دقیقاً مایکل از پسش بر آمد و کانیه نتوانسته [محبوب قلب] قشر زیادی از مردم باشد. در واقع هیچ‌کس نتوانسته!»

پیوند به بیرون[ویرایش]

ویکی‌پدیا مقاله‌ای دربارهٔ
در ویکی‌انبار پرونده‌هایی دربارهٔ
جاستین بیبر
موجود است.