ویکی‌گفتاورد:تابلوی اعلانات مدیران

از ویکی‌گفتاورد
پرش به: ناوبری، جستجو

خالی‌کردن کاشه برای تازه‌کردن صفحه

میان‌بُر:
وگ:تام

به تابلوی اعلانات مدیران خوش آمدید. در این صفحه می‌توانید وقایعی را که نیازمند دخالت مدیران ویکی‌گفتاورد فارسی است گزارش کنید. همهٔ کاربران ویکی‌گفتاورد می‌توانند در این صفحه مطلبی بنویسند.

از شما خواهش می‌کنیم که مطالب خود را مؤدبانه بنویسید و نیز هنگام افزودن مطلب، پیوندی به مشکل خود بدهید تا بتوانیم برای مشکل شما چاره‌ای بیابیم. هر گاه در مطلبی که راجع به کاربری می‌نویسید نام او را به میان می‌آورید، شرط ادب آن است که خود او را نیز خبردار کنید؛ برای این‌کار در صفحهٔ بحث او یادداشتی بگذارید. مطالب خود را لطف کنید خلاصه و موجز بنویسید. مدیران چندان به مطالب طولانی شما توجه نشان نخواهند داد. عنوان مطلب بخشی را که می‌افزایید طوری بنویسید که نام کاربر یا مقالهٔ مورد بحث در آن ذکر شود.

پیش از نگاشتن شکایتی از یک کاربر در این صفحه توصیه می‌کنیم ابتدا گلهٔ خود را در صفحهٔ بحث او مطرح کنید.

آیا اشتباهی این‌جا نیامده‌اید؟ استفاده از این صفحه
  • گزارش‌های تازه را در پایین این صفحه اضافه کنید.
  • مطالب خود را با درج علامت "~~~~" در پایان آن بنویسید، اگر چنین کنید به طور خودکار امضای شما به همراه تاریخ نوشته خواهد شد.
آن‌چه جایش این‌جا نیست!

۱. این صفحه بخشی از روند حل اختلاف نیست. اگر می‌خواهید موردی از سوءاستفادهٔ مدیران را گزارش کنید جایش همین صفحه است، منتها این صفحه بخش رسیدگی به شکایات ویکی‌گفتاورد نیست. اگر درگیر بحثی شدید که نیازی به توجه مدیران ندارد، خواهش می‌کنیم مراحل ذکرشده در ویکی‌گفتاورد:حل اختلاف را پی بگیرید.

۲. از اظهار نظر و درج پیغام در مورد شکایاتی که شما در آن مستقیماً یک طرف مربوطه نیستید جداً بپرهیزید. در غیراینصورت ممکن است به دلیل اخلال با قطع دسترسی مواجه شوید. لطفاً هیچ‌ کاربری غیر از کسی که شکایتی از او شده در وگ:تام به پیغام گذاشتن دست نزند. اینجا محکمهٔ عمومی نیست!


در زیر محتوای زیرصفحهٔ درخواست‌های ماه جاری برای راحتی استفاده نشان داده شده‌است. برای دسترسی سریع به بایگانی ماه قبل کافی است روی این پیوند کلیک کنید. بایگانی صفحهٔ مربوط به هر ماه در اینجا موجود است.


ویکی‌گفتاورد:تابلوی اعلانات مدیران/مارس ۲۰۱۵

[Global proposal] m.ویکی‌گفتاورد.org: (همه) ویرایش صفحه[ویرایش]

MediaWiki mobile

Hi, this message is to let you know that, on domains like fa.m.wikipedia.org, unregistered users cannot edit. At the Wikimedia Forum, where global configuration changes are normally discussed, a few dozens users propose to restore normal editing permissions on all mobile sites. Please read and comment!

Sorry for writing in English but I thought as administrators you would be interested. Thanks, Nemo ‏۱ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۲۲:۲۶ (UTC)