فابیولا جیانوتی: تفاوت میان نسخه‌ها

پرش به ناوبری پرش به جستجو
←‏گفتاوردها: اصلاح ارقام، ابرابزار
(←‏گفتاوردها: اصلاح ارقام، ابرابزار)
* «وقتی [[کودک]] بودم رویاهای عجیبی داشتم که احتمالاً به آسانی متحقق نمی‌شدند. زمانی درس رقص کلاسیک را در دبیرستان می‌گذراندم و می‌خواستم رقصنده بشوم. بعدها پیانو یادمی‌گرفتم و می‌خواستم در صنعت موسقی کار کنم باید بگویم که موسیقی هنوز عنصر مهمی در زندگی من است، کودک کنجکاوی بودم و سوالهای زیادی می‌پرسیدم. یادم می‌آید دوره دبیرستان با فیزیک و ریاضی احساس کردم که با کار کردن در حوزه فیزیک که شاید بنیادی‌ترین علم است، بتوانم برای سوالات همیشگی و همچنین کنجکاوی دورنی ام پاسخی پیدا کنم.»
* «من هم مانند همه از [[فناوری]] به عنوان ابزاری برای راحت کردن زندگی استفاده می‌کنم؛ ولی می‌خواهم به تأثیر منفی آن اشاره کنم. گاهی تکنولوژی ما را به برده خودش تبدیل می‌کند. به عنوان مثال امرزه همه باید با تلفن همراه، ایمیل یا اس ام اس در دسترس باشیم. من می‌گویم تلاش کنیم همه فضای زندگیمان را به این چیزها اختصاص ندهیم زیرا این نوآوریها اعتیادآور هستند.»
** در مصاحبه با یورنیوز؛ ۳۰ مه ۲۰۱۷/ ۹ خرداد ۱۳۹۶ <ref>{{یادکرد وب |نشانی=http://fa.euronews.com/2017/05/30/fabiola-gianotti-cern-95-percent-of-the-universe-is-unknown-to-us|عنوان=مدیر کل مرکز سرن: کشف اسرار تکامل هستی با شتاب دهنده ذره‌ای|تاریخ=۳۰ مه ۲۰۱۷|اثر= یورنیوز}}</ref>
 
== منابع ==
۳۹٬۷۴۷

ویرایش

منوی ناوبری