چارلز بوکوفسکی: تفاوت بین نسخه‌ها

پرش به ناوبری پرش به جستجو
جز
افزودن تصویر
جز (←‏جستارهای وابسته: اصلاح پیوندها)
جز (افزودن تصویر)
[[file:CharlesBukowski-1.jpg|thumb|left|200px]]
'''هاینریخ[[w:چارلز کارلبوکوفسکی|چارلز بوکفسکیبوکوفسکی]]''' {{انگلیسی|Heinrich Karl Bukowski}} (زاده ۱۶ اوت ۱۹۲۰ - درگذشته ۹ مارس ۱۹۹۴) [[شاعر]] و [[داستان‌نویس]]رمان نویس آمریکایی
 
== دارای منبع ==
*« برای آنهایی که به [[خداوند]] عقیده دارند، جواب بیشتر سوالات بزرگ پاسخ داده شده است . اما برای آن دسته از ما که نمی توانند به سادگی فرمول خداوند را بپذیرند ، جوابهای بزرگ مانند کتیبه نمی مانند. ما خودمان را با موقعیتها و کشفیات جدید تطبیق می دهیم. ما انعطاف پذیر هستیم .[[عشق ]] نباید یک دستور یا حکم قضایی باشد. مااینجا هستیم تا آموخته های کلیسا ، مراجع دولتی و سیسنم آموزشی مان را یاد نگیریم. ما اینجا هستیم تا شراب بخوریم . ما اینجا هستیم تا [[جنگ]] را از بین ببریم. ما اینجا هستیم تا به شگفتی ها بخندیم و زندگیمان را چنان به خوبی خواهیم گذراند که [[مرگ ]] از همراه بردن ما بر خود خواهد لرزید.»
*" <small>معنی زندگی : تصویر بزرگ ، مجله لایف ( دسامبر 1۹۸۸ )</small>
 
*«اگر من یک الاغ هستم ، باید آنرا بگویم . اگر آنرا نگویم ، شخص دیگربدیگری آنرا خواهد گفت . اگر من اول بگویم ،،دیگران این دیگران را خلع سلاح می کندشوند
*مصاحبه با رابرت ونرستون ۱۹۷۴
 
*«افرادی که فاقد فضائل اخلاقی هستند ، اغلب خود را خیلی آزاد می دانند. اما بیشتر آنها توانایی [[عشق]] یا تنفر ورزیدن را از دست داده اند.»
*<small>مصاحبه با رابرت ونرستون ۱۹۷۴</small>
*زنان ۱۹۷۸
 
*«افرادی که فاقد فضائل اخلاقی هستند ، اغلب خود را خیلی آزاد می دانند. اما بیشتر آنها توانایی [[عشق]] ورزیدن یا تنفرمتنفر ورزیدنشدن را از دست داده اند.»
*<small>زنان ۱۹۷۸</small>
 
== جستارهای وابسته ==
۳٬۶۰۷

ویرایش

منوی ناوبری