بحث کاربر:Ab2llah: تفاوت میان نسخه‌ها

پرش به ناوبری پرش به جستجو
(←‏خوش آمد گویی: بخش تازه)
با درود بی کران . خیلی ممنون از نظر شما ، سخن شما درست است راستشو بخواهید من اول با اون القاب صفحه رو ایجاد می کنم سپس برای اینکه به راحتی در ویکی پدیا هم قابل خواندن باشند آنها را به نام واقعی انتقال می دهم. چرا که راستشو بخواهی همیشه در زندگی روزمره تا جایی که تونستم از القاب استفاده نمی کنم . سخن شما رو هم به فال نیک می گیرم و صفحات رو به زودی انتقال می دم. سپاس بی کران --[[کاربر:Absdostan|سیاوخش]] ‏۲۰ اکتبر ۲۰۰۹، ساعت ۲۰:۵۲ (UTC)
::درود بسیار! در ضمن در همان صفحه بحثتان نیز پاسخ میدادید مطالعه میکردم. ارادتمند--&nbsp;<small><span style="border:4px blue;">[[کاربر:Ab2llah|<span style="background:#ffffff; color:blue;">&nbsp;عبدالله&nbsp;</span>]][[بحث کاربر: Ab2llah |<span style="background:blue; color: #FFFFFF;">&nbsp;بحث</span>]]</span></small> ‏۲۱ اکتبر ۲۰۰۹، ساعت ۰۸:۵۰ (UTC)
 
== خوش آمد گویی ==
 
با درود . دوست عزیز سخن شما درست می باشد اما شاید یک نفر با این خوش آمد گوی ترغیب شود و شروع به ویکی گفتآورد نویسی کند . چرا که خودم با اون پیغام خوشآمدی که مرد تنها برام فرستاد ترغیب به ویکی گفت آورد نویسی شدم و در یک روز تعداد ویرایشهام رو از 8 به نزدیکی 73 رسوندم. به نظر من بهتره برای هر کدوم یک خوش آمد گویی بفرستیم تا شاید ویکی گفتآورد نویس شوند.--[[کاربر:Absdostan|سیاوخش]] ‏۲۲ اکتبر ۲۰۰۹، ساعت ۲۱:۲۶ (UTC)
۲۸۸

ویرایش

منوی ناوبری