اورسن ولز: تفاوت میان نسخه‌ها

پرش به ناوبری پرش به جستجو
۶۷ بایت اضافه‌شده ،  ۱۳ سال پیش
رده افزایی
(رده بندی)
(رده افزایی)
 
==دارای منبع==
*خانم هاخانم‌ها و آقایان، من اورسن ولز هستم. من می،خواهم به شما بگویم که جنگ دنیاها هیچ اهمیت خاصی ندارد مگر به عنوان یک هدیه آخر هفته که به شما تقدیم شده بود. آن یک نوع بیرون پریدن از میان بوته‌ها و ترساندن بود که توسط مرکوری ثیترز تهیه شده بود. ما نمی‌توانستیم تمام پنجره‌های شما را صابون‌مالی کرده و ورودی‌های باغ شما را هم بدزدیم. پس می‌خواستیم بهترین کار را انجام بدهیم. دنیا را خراب کنیم. آن‌هم در مقابل گوش‌های شما، ولی سی‌بی‌اس را خراب کردیم. امیدوارم درک کنید که ما قصد بدی نداشتیم و اینکه هر دو موسسه باز و مشغول تجارت هستند. پس خواهشمندم درسی را که امشب فراگرفتید، فردا نیز به یاد داشته باشید که شخص مهاجم از اتاق خواب شما که لبخند می‌زند و می‌درخشد و گرد هم هست چیزی جز همان کدوحلوایی روی سر کس دیگری نیست. و اگر زنگ در خانه تان را زدند، هیچ مریخی در کار نیست. بابا هالووین است.
**معذرت خواهی رادیویی که او در پایان اجرای رادیویی مشهورش از جنگ دنیاها انجام داد. زنده، شبکه رادیویی سی‌بی‌اس - ۳۰ اکتبر ۱۹۳۸
 
*من از تلویزیون متنفرم. همانطور که از بادام زمینی. اما نمی‌توانم بادام زمینی نخورم.
*به ترنر بگویید مدادشمعی‌هایش را از فیلم من دور نگاه دارد.
**در جواب تد ترنر که طرح هاییطرح‌هایی در مورد رنگی کردن[[ همشهری کین]] داشت
*من در مورد رفتار هالیوود با خودم ناراحت نیستم. ناراحتی من از رفتار آن با گریفیث، فون اشترنبرگ، فون اشترهایم، باستر کیتون و صدها نفر دیگر است.
*من دعا نمی‌کنم، چون نمی خواهمنمی‌خواهم [[خدا]] را خسته کنم.
 
==پیوند به بیرون==
{{ناتمام}}
[[رده:هنرمندان]]
[[رده:کارگردانان فیلم|ولز، اورسن]]

منوی ناوبری