تفاوت میان نسخه‌های «کاربر:3noghte/صفحه تمرین»

پرش به ناوبری پرش به جستجو
بدون خلاصه ویرایش
 
}}
{{ناتمام}}
 
 
 
== تست ==
به خاطر دفاع از علیرضا افتخاری بارها مورد شماتت قرار گرفتم. چرا که بر این باور بودم حتی اگر علیرضا افتخاری به عمد و از روی باور قلبی، رییس جمهور را در آغوش کشیده باشد باید به نظرش احترام گذاشت، حتی اگر بر خلاف باور ما باشد. در غیر اینصورت ما نیز دیکتاتورهای کوچکی هستیم که باید همه با نظر ما موافق باشند.
علیرضا افتخاری در موسیقی ایران یک پدیده است. رنگ و جنس صدای او و توانایی آواز و اجرا و تکنیک و در مجموع، آثاری که در دهه شصت و هفتاد خلق کرده بود او را هنرمندی معروف تر و مردم پسندتر از همه استادان آوازی ایران کرده بود. حتی چرخش او به سمت خواندن ترانه های مردم پسند پاپ در کنار آواز ایرانی را قضاوت نمی کنم، اگر چه به عنوان علاقمند به او، مایل بودم فعالیتش صرفا در حوزه موسیقی سنتی و ملی ایران باشد ولی باز به خودم اجازه نمی دادم ما برای او تعیین تکلیف کنیم.
از سال شصت و چهار افتخار دوستی و همکاری با ایشان را دارم. اقرار می کنم یکی از هنرمندان اخلاقمدار و شریف ایران است که نیک اندیشی و نیک خواهی و سلامت اخلاقی اش، او را در زمره نادر هنرمندان قرار می دهد. اواسط دهه شصت که استاد شجریان برای کنسرت به کرمان آمده بودند در جمعی، از علیرضا افتخاری به عنوان تنها کسی یاد کرده بودند که می تواند پس از ایشان، بار موسیقی آوازی ایران را به دوش بکشد.
استاد علیرضا افتخاری شایسته بهترین تکریم هاست. کاش بتوانیم از او دلجویی کنیم و یاد بگیریم قدرشناس باشیم و فراموشکار نباشیم.
از مهران مدیری و تهیه کنندگان دورهمی و رضا رشید پور به خاطر حمایتش سپاسگزارم.

منوی ناوبری