تفاوت میان نسخه‌های «بحث کاربر:مهرنگار»

پرش به ناوبری پرش به جستجو
←‏بستن من: بخش جدید
جز (ویرایش Alireza-4810399192 (بحث) به آخرین تغییری که Sharaky انجام داده بود واگردانده شد)
(←‏بستن من: بخش جدید)
سلام مدیر مهرنگار.{{سخ}}موضوعی در بحث‌های میان‌کاربری در ویکی‌پدیا پیش آمده که من در آن دخالتی نداشتم (و در واقع نمی‌توانم داشته باشم) اما چون با آی‌پی مشارکت داشته‌ام، تصوری ایجاد شده که نادرست است. منظورم بحث کاربر:Mehregaan که منجر به بندایش او شده و مشارکت من به بحثی پیوند خورده. یعنی به خاطر همزمانی نزدیک مشارک من و بحث بعدی، ایشان گمانی برده که مثلاً این آی پی، مدیری است و فلان. از نظر منطقی، کاربر Mehregaan گمانی برده که ارتباطی وجود دارد اما این گمان، حقی به او نمی‌دهد تا به مدیری در آن باره تهمت بزند. من می‌خواستم از ایشان درخواست کمک کنم برای مشارکت در ویکی‌گفتاورد (موضوع روز، یعنی انتخابات) و از او نشانی ایمیلش را می‌خواستم، صرفاً همین. سپس، به خاطر احساس همدردی با کاربر Callofworld نیز بحثی کوتاه آغاز کردم و به او ایمیل فرستادم. همچنین باید از {{پینگ|Mardetanha}} نیز عذرخواهی کنم که مسبب این تهمت بودم. من معمولاً سه‌گانه مردتنها، مهرنگار و شاراکی را بلورین می‌بینم! که همیشه راهنمایی‌ام دارید و می‌دانم که نه فقط با من، بلکه با اغلب کاربران با شیوه‌ای انگیزش‌دهنده برخورد دارید، و البته جدیت خود را نیز نمایان می‌سازید. */ {{سخ}}از تأخیر در روشنگری عذر می‌خواهم <small>(چرا که زیاد برخط نبودم که به چند مورد رسیدگی کنم؛ و سال جدید با برنامه‌های جدید سراغ آدم میاد)</small> توضیحات بیشتری خواستید، حاضرم؛ و اگر مشارکت با آیپی هم ممنوع است، من می‌پذیریم که تخلفی انجام دادم. --[[کاربر:Chyah|ސ ޚ ލ ٰ ا]] ([[بحث کاربر:Chyah|بحث]]) ‏۱۱ آوریل ۲۰۱۷، ساعت ۱۴:۱۲ (UTC)
:درود. سپاس بابت صداقتی که داشتی. [[کاربر:مهرنگار|مهرنگار]] ([[بحث کاربر:مهرنگار|بحث]]) ‏۱۱ آوریل ۲۰۱۷، ساعت ۲۰:۲۶ (UTC)
 
== بستن من ==
 
من طبق سیاست شروع پاک به ویکی‌فا برگشتم. لطفا درباره اقدام اخیرتان توضیح بدهید.--[[کاربر:Sonia Sevilla|Sonia Sevilla]] ([[بحث کاربر:Sonia Sevilla|بحث]]) ‏۳۱ مهٔ ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۱۱ (UTC)
۲۲۳

ویرایش

منوی ناوبری