کاترین پاندر: تفاوت میان نسخه‌ها

پرش به ناوبری پرش به جستجو
بدون خلاصۀ ویرایش
بدون خلاصۀ ویرایش
بدون خلاصۀ ویرایش
* «آنچه در خفا به آن می‌اندیشید و در نهان احساس می‌کنید، همان هستید و همان را به سوی خود جذب می‌کنید. اندیشه‌های نهفته و اعمال پنهانی به ثمرات آشکار می‌انجامند.»
* «خانمی در سالن سینما به پزشکی که همراهش بود و کنارش نشسته بود گفت که حالش دارد به هم می‌خورد. پزشک فوراً از جیب کتش چیزی درآورد و آهسته گفت: «این قرص را در دهانتان بگذارید اما آن را قورت ندهید.» خانم بی درنگ احساس کرد حالش بهتر شده است. وقتی فیلم تمام و سالن سینما روشن شد، خانم جوان می‌خواست بداند چه نوع قرصی تا این اندازه در بهبود حالش تأثیر داشته است. اما وقتی قرص را از دهانش بیرون آورد دید که دکمه است.»
* «مهم‌ترین مسئله این است که مراقب ژرف‌ترین اندیشه‌های نهان و احساس‌های درونی خود باشید. زیرا از طریق آنها تصاویر عمیق و نیرومندی را ایجاد می‌کنید که به زندگی تان شکلی مخرب یا سازنده می‌بخشد.»
* «گرفتاری شما از هر نوعی که باشد می‌تواند با بخشش از میان برود. به وِیژه اگر مشکل شما مربوط به تندرستی باشد. اشخاصی که مشکلات مربوط به تندرستی دارند، همواره انسان‌هایی هستند که باید ببخشایند.»
* «این چیز نیز معمولاً سلامت است. شاید فکر کنید: «من که می‌بخشم و همچنان بیمارم. دار و ندارم را به دست پزشک‌ها و بیمارستان‌ها و داروخانه‌ها می‌ریزم. دربارهٔ خرج کردن چه حرفی مانده که با من بزنید؟»

منوی ناوبری