بحث کاربر:Samuel T.Owen: تفاوت میان نسخه‌ها

پرش به ناوبری پرش به جستجو
←‏سوال: ابرابزار
(خنثی‌سازی ویرایش 111293 توسط Nargess.n (بحث))
(←‏سوال: ابرابزار)
:::: جایی از قوانین گفته که باید منابع در کتابخانه ها در دسترس باشند تا قابل استفاده باشند؟ مثلا روزنامه ها اگر قدیمی و غیرقابل دسترس باشند از منبع بودن ساقط میشوند؟ در دسترس بودن یه منبع ملاک قوت منبعه اما قانون نگفته حتما باید در دسترس باشه و حتی گفته اگر منبع یک سایت قابل اطمینان بود اما سایت از دسترس خارج شد شما یادکرد منبع رو حذف نکنید و گفته در کنار یادکرد یادداشتی ثبت کنید و در آن تاریخی که پیوند اصلی صفحهٔ مورد بحث غیرفعال شده‌است را بنویسید. تنها ملاکی که قوانین ویکی برای منبع آورده قابل اطمینان بودن و معتبر بودن منبعه. اگر سی دی منبع معتبری باشه مثل خیلی از درستگفتارها و سخنرانی ها که ناشر دارن و توی کتابفروشی ها توزیع شدن پس منبع قابل قبولیه. [[کاربر:فرهنگ2016|فرهنگ2016]] ([[بحث کاربر:فرهنگ2016|بحث]]) ‏۱۳ مارس ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۴۵ (UTC)
 
== سوالسؤال ==
 
درود. جناب شاراکی:
 
۱. چرا و با کدام اجماع اجازه داده‌اید سونیا این متن روان و عالی
۱. چرا عکس‌های صفحه اول حذف شده است؟
 
«ویکی‌گفتاورد پروژه‌ای چندزبانه برای گردآوری مرجعی با محتویات آزاد، برای نقل جملات نغز و یا نقل‌قول‌های جالب توجه از زبان مشاهیر جهان است. ویکی‌گفتاورد فارسی از ۲۶ مارس ۲۰۰۵ آغاز شده و اکنون ۵٬۷۰۵ صفحه به زبان فارسی دارد. شما هم می‌توانید صفحات را ویرایش کنید. برای فراگیری و تمرین این کار می‌توانید نخست به صفحهٔ راهنما رفته و سپس در گودال ماسه‌بازی آزمایش کنید و یا به سیستم وارد شوید.»
 
را به این نوشته مبهم و غلط تبدیل کند.
 
«ویکی‌گفتاورد از ۲۵ مارس ۲۰۰۵ (۶ فروردین ۱۳۸۴) آغاز شد، گردآمده‌ای برخط از نقل‌قول‌های مستند سرشناسان همهٔ زبان‌ها و آثار آفرینشی یا ترجمه‌های آن به فارسی است که برای دانستنی‌های بیشتر به ویکی‌پدیا پیوند می‌دهد. برای اینکه دریابید چگونه شما می‌توانید تقریباً همهٔ صفحات را ویرایش کنید و اینجا مشارکت داشته باشید، می‌توانید صفحهٔ راهنما را ببینید، در صفحه تمرین تمرین کنید یا به سامانه وارد شوید.»
 
۱۲. چرا عکس‌های صفحه اول حذف شده است؟
 
۲۳. آیا می‌توانید گزینه آمار بازدید را برای اینجا هم فعال کنید؟ [[کاربر:Nargess.n|Nargess.n]] ([[بحث کاربر:Nargess.n|بحث]]) ‏۱۵ مارس ۲۰۱۷، ساعت ۱۷۲۰:۲۱۲۴ (UTC)

منوی ناوبری