بحث کاربر:Sajad

از ویکی‌گفتاورد
پرش به: ناوبری، جستجو

چهارشنبه
۲۹
ژوئیه
‏۲۰:۰۰ UTC


به صفحهٔ گفتگوی من خوش‌آمدید!

بایگانی‌ها: ۱، ۲


محتویات

نظر[ویرایش]

سلام بهتر نیست قسمت نوشتارهای جدید با یک روبات بروزرسانی شود؟

در ضمن فکر می‌کنم باید این صفحه حذف شود.--Hpaalm (بحث) ‏۲۹ اکتبر ۲۰۱۲، ساعت ۰۳:۲۶ (UTC)

سوال[ویرایش]

آیا وصیت نامه نیز می‌توان در ویکی افزود؟

متن کامل وصیت‌نامه خیر ولی می‌توان از آن جمله یا جملاتی را انتخاب نموده و نقل کرد. سجاد (بحث) ‏۲۰ ژوئیه ۲۰۱۲، ساعت ۲۰:۰۶ (UTC)
حتی اگر خیلی کم باشد؟
برای مثال این دو نمونه تقریبا صحیح هستند ناپلئون بوناپارت و حسن باقری و این نوع کاربرد اشتباه: علی صیاد شیرازی. پاینده باشید. سجاد (بحث) ‏۲۱ ژوئیه ۲۰۱۲، ساعت ۱۵:۱۵ (UTC)

تداخل[ویرایش]

 • می خواهم صفحه‌ای به اسم ضرب‌المثل‌های مصری ایجاد کنم که به عربی خواهد بود.اما اکنون صفحه‌ای به این نام وجود دارد که به مصر ربطی ندارد.!چکار کنم؟؟--★★★★★★ ‏۲۲ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۲۲ (UTC)
با سلام صفحه ضرب‌المثل‌های مصری را حذف کردم حال می‌توانید صفحه را از نو با مطالب مورد نظر بسازید در ضمن در خصوص ضرب‌المثل‌ها به الگوی ضرب‌المثل‌های آلمانی پایبند باشید. شادکام باشید. سجاد ‏۲۲ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۱۸:۵۷ (UTC)

نظر[ویرایش]

سلام! نظرت دربارهٔ این مقاله چیست سجاد؟ ضرب‌المثل‌های خراسانی --★★★★★★ ‏۲۴ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۱۴:۲۴ (UTC) وَلیـــد جَمال الدین

با سلام از چه نظر می‌فرمایید؟ از نظر هم‌نامی با بنده یا رعایت شیوه‌نامه؟ باید بگویم که اصولا ویکی‌گفتاورد جای نقل روایت و داستان به اینگونه نمی‌باشد و صفحه مورد نظر با شیوه‌نامه و محدوده پروژه مغایرت دارد. تنها بخش مناسب در صفحه بخش دارای منبع آن است که آن نیز نیازمند ویکی‌سازی می‌باشد. البته شاید بتوان از برخی از نقل‌قول‌های دیگر موجود در صفحه به صورت محدود و خلاصه استفاده کرد. اگر برنامه‌ای جهت ویرایش صفحه دارید می‌توانید این نکات را لحاظ نمایید. اگر مشکلی نیز بود در خدمت هستم پاینده باشید. سجاد ‏۲۴ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۱۷:۴۳ (UTC)

اهلاً[ویرایش]

 • سلام بر سجاد!من می‌خواهم ویرایش‌هایم را در ویکی گفتاورد شروع کنم.می توانید من را کمک کنید؟تا بهتر به نتیجه برسیم.سونیا سُروری--Sonia Sevilla ‏۲۴ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۱۸:۴۴ (UTC)

با سلام به سونیای گرامی! بسیار خوشحالم که تصمیم دارید وقت خود را صرف ویکی‌گفتاورد نمایید هر کمکی از دست بنده بر بیاید در خدمت هستم اگر در ویکی‌پدیا فعالیت داشته باشید قوانین کلی اینجا تقریبا به مانند ویکی‌پدیاست به استثنای برخی قوانین تخصصی‌تر که مختص اینجاست برای شروع کارتان بهتر است ویکی‌گفتاورد:راهنما را ببینید و در ویرایشات خود تمامی موارد مطرح در شیوه‌نامه را به دقت رعایت نمایید همچنین در ویرایشات خود به ویکی‌گفتاورد:ویکی‌گفتاورد چه چیزی نیست هم توجه داشته باشید. منتظر ویرایشات خوبتان هستم. پاینده باشید. سجاد ‏۲۴ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۱۹:۲۹ (UTC)

 • ممنون از توضیحاتت سجاد.چرا بعضی الگوها در ویکیگفتاورد مشکل دارد؟مثل این:الگو:Infobox Philosopher--Sonia Sevilla ‏۲۴ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۲۰:۳۳ (UTC)
الگوهایی که وجود ندارند باید ساخته‌بشوند. مردتنها ‏۲۴ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۲۰:۴۹ (UTC)
در مورد الگو همانطور که مردتنها گفتند بایستی ساخته شوند ولی نکته‌ای را نیز مدنظر داشته باشید و آن اینست که اینگونه اطلاعات و الگوها که بیشتر حاوی اطلاعات دانشنامه‌ای می‌باشند مناسب ویکی‌پدیا هستند در حالیکه هدف ویکی‌گفتاورد گردآوری نقل‌قول‌هاست و برای یافتن اطلاعات بیشتر در خصوص هر گفتار کاربر را به پروژه‌های خواهر ویکی همچون ویکی‌پدیا و ویکی‌نبشته راهنمایی می‌کنیم از اینرو بهتر است در ویرایشات خود این نکته را مدنظر داشته باشید که هدف ویکی‌گفتاورد چیست و معرفی کوتاه و در کنار آن ارجاع به ویکی‌پدیا کفایت می‌کند. شاد باشید. سجاد ‏۲۴ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۲۱:۰۴ (UTC)

خرابکاری[ویرایش]

صفحهٔ بیوگرافی پیام بخشعلی چه اشکالی داشت که از طرف شما جذف شد و محتوای خرابکارانه گرفت؟ فکر کنم این صفحه مورد خرابکاری شده است![۱] --★★★★★★ ‏۲۴ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۲۳:۵۰ (UTC) و همچنین این صفحه دیالوگهای فیلم پدرخوانده باید حذف شود

ممنون که اطلاع دادید در خصوص مواردی همچون مورد اول خودتان با رفتن به گزینه نمایش تاریخچه و انتخاب ویرایش ماقبل آخر و سپس انتخاب گزینه خنثی‌سازی می‌توانید صفحه را به حالت قبل بازگردانید که البته من انجامش دادمش در خصوص مورد دوم نیز می‌توانید از الگوی {{نامزد حذف}} در صفحه موردنظر استفاده کنید من در اسرع وقت حذفشان خواهم کرد. پاینده باشید. سجاد ‏۲۵ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۰۰:۳۵ (UTC)

یک خرابکاری دیگر محمود احمدی‌نژاد

امامان شیعه[ویرایش]

با سلام در خصوص نام‌گذاری تمامی صفحات قواعد نام‌گذاری ویکی‌پدیا در اینجا نیز صادق است و بایستی رعایت گردد برای مثال دو مورد بالا در ویکی‌پدیا: محمد بن علی (امام پنجم شیعه) و محمد بن علی (امام نهم شیعه)

سلام[ویرایش]

 • لطفا چند موضوع برای نقل قول پیشنهاد کن!
 • و به کاربر:JDiamond تذکر بده!
 • دیگه همین!--Sonia Sevilla ‏۲۸ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۰۴:۵۰ (UTC)
با سلام جهت گفتاوردهای جدید ویژه:صفحه‌های مورد نیاز را نگاهی بیندازید ساخت این صفحات در اولویت قرار دارد. در خصوص مورد دوم متوجه منظورتان نشدم. چرا؟ سجاد ‏۲۸ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۱۳:۱۳ (UTC)
 • ممنون

فکر می‌کردم این کاربر خرابکار است که اشتباه بود و مشکل حل شد!--Sonia Sevilla ‏۲۸ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۱۵:۱۹ (UTC)

درست می‌کنی؟[ویرایش]

 • الگوی بزرگان ادب پارسی رو درست می‌کنی سجاد؟من خراب کردم!--Sonia Sevilla ‏۲۸ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۵۲ (UTC)

سلام[ویرایش]

سلام[ویرایش]

سلام! یک درخواست دارم.ماه هاست که مرا در ویکیپدیای فارسی مسدود کرده‌اند.اگر می‌شود واسطه گری کنید.من با سیاست‌هاشان آشنا شدم و توبه کردم!!!--★★★★★★ ‏۲۹ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۱۶:۳۶ (UTC)

با سلام توصیه من اینست که برای مدتی اینجا ویرایش داشته باشید تا بعد! البته ضمن رعایت این سیاست که در این ویکی نیز صادق است تا بتوانیم در کنار یکدیگر مشارکت‌های سازنده داشته باشیم. پاینده باشید. سجاد ‏۳۱ ژانویه ۲۰۱۱، ساعت ۲۲:۳۹ (UTC)
درود. لطفا ابتدا به این مجموعه ویرایشات ایشان رسیدگی کنید. این الگو و تمام مقالاتش باید اصلاح شوند بعد که قوانین اجرا شد ایشان توبه فرمایند. نقل‌قول‌ها خوبند اما مقدمه‌ها و نام الگو باید تغییر یابند.--ایرانی ‏۲ فوریه ۲۰۱۱، ساعت ۱۷:۲۷ (UTC)
با سلام لطفا نظرتان را صریح و روشن در مورد ویرایشات در صفحه گفتگوی همان الگو اعلام کنید تا امکان اظهار نظر دیگران و ادامه بحث باشد. پاینده باشید. سجاد ‏۲ فوریه ۲۰۱۱، ساعت ۱۷:۳۹ (UTC)
بله همین کار را خواهم کرد.--ایرانی ‏۳ فوریه ۲۰۱۱، ساعت ۰۸:۰۴ (UTC)
سلام، [۲] نتیجه بازرسی کاربر در این ویکی نشان داده که در حال حاضر چهار حساب JDiamond، Sonia Sevilla، WWwalid، Jamal Nazareth، تطابق دارند، لطفاً اقدامات لازم را انجام دهید، سپاس Mjbmr بحث ‏۳ فوریه ۲۰۱۱، ساعت ۰۸:۱۵ (UTC)

محسن پزشکپور در ویکی گفتاورد[ویرایش]

مجموعه‌ای از نقل قولهای محسن پزشکپور بی هیچ علتی از جانب شما حذف شده بدون اینکه حتی بخواهید مقاله را اصلاح کنید لطفا علت آن را بنویسید _ سپاسIranic ‏۱۶ فوریه ۲۰۱۱، ساعت ۲۳:۱۷ (UTC)

با سلام گفتاوردهای موجود با هدف ویگی‌گفتاوردکه گردآوری مجموعه‌ای برای نقل جملات نغز و یا نقل‌قول‌های جالب توجه از زبان افراد مختلف است مغایرت داشت می‌توانید صفحه را مجددا با گفتاوردهای مناسب و با منبع ایجاد نمایید. سجاد ‏۱۷ فوریه ۲۰۱۱، ساعت ۰۱:۱۸ (UTC)

""چندین نکته مهم""[ویرایش]

از آن چندین نکته مهم تذکر داده شده توسط شما در صفحه بحث من،متشکرم!--情人茶Walid Jamal Addin拿撒勒 ‏۱۸ فوریه ۲۰۱۱، ساعت ۱۸:۱۵ (UTC)

خواهش می‌کنم! هر چند که هنوز منتظرم تمامی آن‌ها را بکار گیرید. سجاد ‏۱۸ فوریه ۲۰۱۱، ساعت ۲۰:۱۲ (UTC)
خوب عکس‌ها که درست شد.حالا بحث بعدی رو دقیق بگو تا با سیاست‌های ویکی اصلاحش کنم....--情人茶Walid Jamal Addin拿撒勒 ‏۱۸ فوریه ۲۰۱۱، ساعت ۲۰:۳۶ (UTC)
در همان نکات به تفضیل توضیح دادم برای مثال تمام تصاویری را که بارگذاری کرده‌اید برچسب {{مالکیت عمومی}} زده‌اید که بهتر است اینگونه عکس‌ها در ویکی‌انبار بارگذاری شوند. هنوز به صراحت مسئولیت حساب‌های پیشین خود را قبول نکرده‌اید و همچنین مشارکت‌های پیشین خود را اصلاح نکرده‌اید توجه داشته باشید به دلیل اینکه تعداد مشارکت‌های کاربران در اینجا کم است نمی‌توان به مانند ویکی‌پدیا انتظار پالایش مطالب و بهبود آن‌ها را توسط کاربران دیگر داشت از اینرو از شما می‌خواهم برای مدتی به جای ایجاد صفحات جدید بخشی از وقت خود را به بازنگری ویرایشات پیشین خود اختصاص داده و آن‌ها را با شیوه‌نامه مطابقت دهید تا کیفیت مطالب نیز در کنار کمیت آن‌ها بهبود یابد. البته باید بگویم که کیفیت مشارکت هایتان و همچنین میزان رعایت قوانین در ویرایشات شما سیر صعودی داشته که جای تقدیر دارد! پاینده باشید. سجاد ‏۱۸ فوریه ۲۰۱۱، ساعت ۲۱:۴۱ (UTC)
خوب دربارهٔ این«اینجا ویکی‌گفتاورد فارسی‌ست و نیازی به آوردن متن اصلی گفتاوردها به زبان اصلی مثل عربی، انگلیسی یا هر زبان دیگری نمی‌باشد مگر در موارد بسیار خاص » این موارد خاص چیست؟!نقل قولهایی عربی که آوردم از:قرآن ،شعارهای مصر....،ضرب المثل‌ها و یا مثلا شاعری که اشعارش را به عربی سروده‌است..اینها همه باید ترجمه به فارسی دری شود؟ و درباره «هنوز به صراحت مسئولیت حساب‌های پیشین خود را قبول نکرده‌اید » دو تا حساب بیشتر ندارم JDiamond و همین Jamal Nazareth آن حساب‌هایی که گفته می‌شود متعلق به من است و زاپاس و ....تهمت است و آن‌ها می‌توانند دوباره بررسی کنند.آن دو نفر در همین خانه‌ای که من زندگی می‌کنم !نیز زندگی می‌کنند و الان با خط دیگری استفاده می‌کنم تا ای پی مشترک با آن دو استفاده نشود.و بمن تهمت نزنند .
و درباره «با توجه به پیشینه ویرایشات قبلی شما که سیاست بیطرفی را رعایت نمی‌کنید خواهشمند است در صفحاتی که ایجاد کرده‌اید یا خواهید کرد به هیچ‌وجه مقدمه‌ای جهت معرفی اضافه ننمایید مگر اینکه از ویکی‌پدیا بوده باشد و آن هم بسیار کوتاه و در حد یک الی دو خط.»یک نمونه بنمای که من این بیطرفی را رعایت نکرده‌ایم.اگرمقدمه با سیاست‌ها سازگار باشد پس چرا باید فقط از ویکیفا آورده شود؟ این گونه تمایز مقدمه خواهیم داشت و این طور به هدفی که ذکر کردید می‌رسیم (؟!) و این را هم می‌دانید که برای بعضی موضوعات قطعا یکی دو خط کافی نخواهد بود و این را هم می‌دانید که صفحاتی که من به وجود آورده‌ام اصلا هیچ مقاله‌ای و پیشینه‌ای در ویکیفا ندارند!!( موضوع یابی ام برای نقل قول خوب نیست ؟.شاید بتوانی این موضوع یابی را هم اضافه کنی بهدربارهٔ ویکی‌گفتاورد یا جایی دیگر...
دیگر آن که نقل قول روز چی شد؟دیده و خوانده نمی‌شود.(می گویم زبان نوشتار و گفتار به دَری قابل فهم است؟!!) --情人茶Walid Jamal Addin拿撒勒 ‏۲۲ فوریه ۲۰۱۱، ساعت ۰۹:۳۶ (UTC)
یک چیز دیگر!آیا ویگفتاورد نویس باید عین گفتاورد را نقل کند یا این حق را دارد که کمی هم متن را از نظر زبانی ویرایش کند تا روان تر خوانده شود و ....؟
یک چیز دیگرِ دیگر!یک قالب برای صفحات پیشنهاد کن.با توجه به موضوعات مختلف:افراد.مثل و گونه‌های دیگر مقالات ویک گفتاورد
یک چیز دیگر!!می خواهم صفحه‌ای با نام حدیث سلسلةالذهب از ان جا هم این موضوع و هم نقل قولهایش مربوط به این:نیشابور مقاله می‌شود.راهنمایی کن!
با سلام مطالب شما دیده و خوانده می‌شود و زبان‌تان نیز قابل فهم است منتها من چندیست که مشغله بسیار دارم و فرصت اندک به هر روی پاسخ سوالات شما را به ترتیب می‌دهم:
 • موارد خاص منظور ضرب‌المثل‌ها می‌باشد در بقیه موارد آوردن متن ترجمه شده بدون متن اصلی کفایت می‌کند البته با ذکر منبع
 • در مورد حساب‌های دیگر باید بگویم من در مورد نیت شما قضاوت نمی‌کنم و تنها از روی شواهد امر صحبت می‌کنم شما نیز در مورد نیت افراد قضاوت نکنید! رفتار دو کاربر دیگر نشان نمی‌دهد که شما در یک اتاق زندگی می‌کنید برای مثال به هر روی همانطور که پیشتر گفتم تنها دلیلی که هم اکنون می‌توانید ویرایش کنید این است که از حساب‌های دیگر سوءاستفاده نداشتید لازم به‌ذکر است که در صورت مشاهده موارد تخلف بلافاصله تمامی حساب‌ها بسته خواهد شد.
 • در مورد عدم رعایت سیاست بیطرفی به این بحث توجه کنید
 • برای موضوع‌یابی ویژه:صفحه‌های مورد نیاز را ببینید.
 • در مورد نقل‌قول روز بایستی حداقل برای ۳ ماه نقل‌قول آماده گردد تا دوباره بتوان آغاز نمود. اگر مصمم هستید بگویید تا پیوندهای ماه‌های بعد را بسازم.
 • در اینجا بایستی عین گفتاوردها آورده شود.
 • در مورد قالب‌ها ببینید: وگ:شیوه و [۳] [۴] [۵] این پیوندها به عنوان مرجع می‌باشند و بایستی در تمامی ویرایشات رعایت گردد.
 • در ضمن برای آخرین بار! تصویر بارگذاری نکنید چون حذف خواهد شد چرا که این امکان به زودی در اینجا غیرفعال خواهد شد از اینرو جهت بارگذاری تصاویر از ویکی‌انبار استفاده کنید. پاینده باشید. سجاد ‏۱۳ مارس ۲۰۱۱، ساعت ۲۳:۴۷ (UTC)

تغییر تصویر صفحه اصلی[ویرایش]

سلام بر سجاد عزیز. یکی از کاربران در صفحه کاربریم در رابطه با تغییر تصویر عنوان صفحهٔ اصلی سخنی را گفته‌اند. نظر من در این رابطه مثبت است و فکر می‌کنم(فقط فکر می‌کنم) سخن ایشان کاملا درست باشد.فعلا به‌ایشان گفته‌ام که در قهوه‌خانه مطرحش کنند تا د صورتی که مخالفی نداشت فردا تصویر را تغییر دهم. نظر شما چیست و چگونه این مسئله را برآورد می‌کنید؟ منتظر پاسختان هستم. دوستدارت--Sahim ‏۱۲ مارس ۲۰۱۱، ساعت ۲۱:۱۵ (UTC)

سهیم‌جان راستش من از ابتدا زیاد موافق قرار دادن تصاویر اینچنینی در صفحه اصلی نبودم ولی حال که وجود دارد اگر تصویر مناسبی در همین قالب و با رویکرد مشاهیر فارسی زبان طراحی گردد با جایگزینی آن مشکلی ندارم و به نظرم خوب می‌باشد. پاینده باشید. سجاد ‏۱۳ مارس ۲۰۱۱، ساعت ۰۱:۴۹ (UTC)

؛ممنون. دوستدارتSahim ‏۱۳ مارس ۲۰۱۱، ساعت ۰۸:۱۳ (UTC)

پالایه خرابکاری[ویرایش]

سلام بر سجاد عزیز- اول اینکه سال نو مبارک باشد و سالی پر از برکت و سعادت در پیش رو داشته باشید و مژده اینکه، پالایه خرابکاری برای ویکی‌گفتاورد، هم‌اکنون فعال شد. به امید موفقیت‌های بزرگ‌تر. دوستدارت--Sahim ‏۱۹ مارس ۲۰۱۱، ساعت ۰۹:۵۴ (UTC)

ممنون سهیم‌جان! من هم برای شما سالی سرشار از شادی و خوشی را آرزومندم. فعالسازی پالایه خرابکاری نیز مدیون پیگیری‌های شما بود از این بابت نیز سپاس سجاد ‏۱۹ مارس ۲۰۱۱، ساعت ۲۳:۵۵ (UTC)

درخواست ادغام مشارکت‌ها[ویرایش]

سلام. اگر امکان دارد مشارکت‌های کاربر:Ghazy Kelay را با مشارکت‌های من ترکیب کنید چون خود من هستم. در صفحهٔ بحث کاربر:Ghazy Kelay هم امضا می‌کنم که مشکلی نباشد. بسیار متشکرم. Leyth ‏۵ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۱۹:۵۲ (UTC)

Dorood[ویرایش]

با درود، لطفاً نام کاربری من رو همانند ویکی‌پدیا به Faramarz تغییر دهید، انشاءالله دفعهٔ آخری‌ست که مزاحم می‌شم! سپاس --FARAMARZTalk ‏۱۵ ژوئن ۲۰۱۱، ساعت ۱۹:۱۹ (UTC)

دیوان‌سالاری[ویرایش]

سلام. شما مردتنها را بدون کسب اجماع از سوی جامعه، دیوان‌سالار کرده‌اید. اولاً که این اولین ویکی‌ای بود که می‌دیدم به این دلیل واهی (زمین نماندن کارها) کسی را برای این مدت طولانی دیوانسالار کرده باشند. ثانیاً هم‌اکنون خود شما از مردتنها فعال‌ترید، من در این رابطه با مردتنها صحبت کرده‌ام و او گفته‌است که به محض بازگشت شما دسترسی‌اش را پس خواهد داد. لطفاً به او اطلاع دهید که بازگشتده‌اید تا دسترسی دیوانسالاری‌اش را هرچه سریعتر پس دهد. Americophile ‏۱۲ مارس ۲۰۱۲، ساعت ۱۷:۵۱ (UTC)

جوابتان؟ Americophile ‏۱۳ مارس ۲۰۱۲، ساعت ۲۰:۲۹ (UTC)
ببخشید سوالی پرسیده بودید که منتظر جواب هستید؟ به موردی که اشاره کرده بودید در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد. نگران نباشید! سجاد (بحث) ‏۱۳ مارس ۲۰۱۲، ساعت ۲۲:۲۱ (UTC)

درخواست[ویرایش]

سلام بعد از واگردانی شما روی این صفحه من مجبور شدم دوباره مطالب را برگرداندم و البته منبع هم ذکر کردم. اگر باز هم ایرادی وجود دارد به جای واگردانی، ایراد کار را به من بگویید تا آن را برطرف کنم. مرسی Soheyla بحث ‏۲۵ آوریل ۲۰۱۲، ساعت ۱۱:۵۸ (UTC)

با سلام در ویرایش‌هایی که انجام می‌دهید به شیوه‌نامه، اثبات‌پذیری و شیوه ارجاع به منابع توجه داشته باشید. با سپاس از مشارکت‌هایتان در ویکی‌گفتاورد. پاینده باشید. سجاد (بحث)
ممنون از راهنماییتان. با تشکر Soheyla بحث ‏۲۵ آوریل ۲۰۱۲، ساعت ۱۶:۱۹ (UTC)

Ab2llah ==> مهدی[ویرایش]

با سلام. لطفاً نام کاربری بنده را به کاربر:مهدی تغییر دهید. قابل ذکر است که با توجه به تعلق نام کاربری Mehdi به بنده مشکلی از بابت تشابه نام برای انتقال حساب کاربری بنده وجود ندارد.با سپاس بسیار--  عبدالله  بحث ‏۱۵ مه ۲۰۱۲، ساعت ۱۸:۲۶ (UTC)

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نام کاربری [۶].--  عبدالله  بحث ‏۱۵ مه ۲۰۱۲، ساعت ۱۸:۲۷ (UTC)
درخواست تائید می‌شود.--Mehdi (بحث) ‏۱۵ مه ۲۰۱۲، ساعت ۱۸:۳۴ (UTC)
البته نام کاربری مهدی در چند ویکی دیگر نیز متعلق به بنده‌است. لطفاًبه نام کاربری مهدی منتقل کنید. سپاس بسیار--Ab2llah (بحث) ‏۱۵ مه ۲۰۱۲، ساعت ۱۹:۱۸ (UTC)
با سلام نام کاربری مهدی متعلق به شما نیست در صفحه بحث کاربری وی درخواستتان را مطرح کنید اگر در طی دو هفته پاسخی دریافت نشد نام کاربری را تغییر می‌دهم. سجاد (بحث) ‏۱۷ مه ۲۰۱۲، ساعت ۲۰:۰۴ (UTC)
Yes check.svg دو درخواست به فارسی و انگلیسی مطرح کرده‌ام.--Ab2llah (بحث) ‏۱۷ مه ۲۰۱۲، ساعت ۲۰:۲۴ (UTC)
سجاد گرامی، ۱۵ روز از مطرح کردن درخواست‌هایم در صفحه بحث ایشان می‌گذرد و پاسخی نداده‌اند لطفاً نسبت به تغییر نام اقدام نمائید. با سپاسAb2llah (بحث) ‏۱ ژوئن ۲۰۱۲، ساعت ۱۱:۲۳ (UTC)

دیوید هیوم[ویرایش]

صفحه دیویدهیوم سر هم است. لطفا رسیدگی کنید. Mamlekat (بحث) ‏۲۱ مه ۲۰۱۲، ساعت ۰۳:۵۷ (UTC)

صفحه را حذف کردم اگر نیاز بود دوباره صفحه را براساس ضوابط ویکی و نام صحیح ایجاد نمایید. سجاد (بحث) ‏۲۱ مه ۲۰۱۲، ساعت ۱۸:۲۵ (UTC)

Hello. I'm sorry if this is not the right place to request it, but I request renaming my following accounts:

 • محمد الجداوی → Avocato
 • GedawyBot → AvocatoBot
 • Confirmation link: [۷]
 • Reason: Privacy reasons

Please, delete all my userpages and talk pages of these accounts before renaming and I will create them later .Thanks in advance.--M.Gedawy ‏۱۵ ژوئیه ۲۰۱۲، ساعت ۰۹:۴۴ (UTC)


Hello. I'm sorry if this is not the right place to request it, but I request renaming my following accounts:

 • محمد الجداوی → Avocato
 • GedawyBot → AvocatoBot
 • Confirmation link: [۸]
 • Reason: Privacy reasons

Please, delete all my userpages and talk pages of these accounts before renaming and I will create them later .Thanks in advance.--M.Gedawy ‏۲۶ ژوئیه ۲۰۱۲، ساعت ۱۶:۴۳ (UTC)

Yes check.svg Done! سجاد (بحث) ‏۲۶ ژوئیه ۲۰۱۲، ساعت ۲۱:۵۲ (UTC)

سوال[ویرایش]

سلام با این صفحات چه باید کرد؟Hpaalm (بحث) ‏۲۲ دسامبر ۲۰۱۲، ساعت ۰۰:۴۱ (UTC)

نقل قول روز[ویرایش]

یه کمی برگردید و کار کنید اینجا بد نیست ها! لا اقل هفته‌ای یک بار. نقل روز هم بذار صفحه اول من کاراشو می‌کنم--♦♣♠3oÑa (بحث) ‏۵ فوریه ۲۰۱۳، ساعت ۰۵:۳۱ (UTC)

صفحه نقل‌قول روز را برای حداقل سه ماه با شرایط ویکی‌گفتاورد:نقل‌قول روز و الگو:نقل‌قول روز صفحهٔ اصلی به همراه بایگانی و موارد مربوط به آن ایجاد کنید، دوباره به صفحه اصلی اضافه می‌شود. در ضمن ویکی‌گفتاورد قائم به فرد نیست! زیرساخت آماده‌است شما با رعایت قوانین ویرایش کنید. سجاد (بحث)

درست کردن خرابکاری‌ها[ویرایش]

با سلام این مطلب را برای مردتنها نیز نوشتم،اما او نیز گویا مانند شما چندان سری به اینجا نمی‌زند.

شوربختانه آی‌پی‌ها بسیار وضع این ویکی را خراب کرده‌اند. هنگامی که صفحه‌ای را حذف سریع می‌زنم مدیری پاسخگو نیست و آنها حذف سریع را برمی‌دارند و حتی امکان راهنمایی آنها در صفحه بحثشان هم نیست چون مدام آی‌پی‌شان تغییر می‌کند. صفحه بحث صفحات را نیز نمی‌خوانند. امکان جنگ ویرایشی هم نیست چون در آنصورت سه‌برگردان را نقض می‌کنم.

لطفا کمی کمک کنید. صفحات تغییر داده شده از تغییرات اخیر قابل مشاهده‌است. (البته باید بگویم قابل مشاهده بود!!)

درست است که ویکی‌پدیا قائم به فرد نیست! ولی افرادی مانند ما دسترسی‌های گسترده مدیریتی چون شما نداریم و مسئله نقض قانون سه برگردان نیز هست. البته آی‌پی‌ها که از این مشکلات ندارند و هر برچسب حذف سریع یا هر تغییری که می‌دهیم فوری برمی‌دارند.

کاش می‌شد چون ویکی‌پدیا، آی‌پی‌ها نمی‌توانستند صفحه و رده جدید بسازند. آن وقت مشکلات کمی کمتر می‌شد. در ضمن اگر سرتان شلوغ است، من و افرادی مثل من (که کلا بیکارم!) حاضرند مدیر شوند. البته اگر کاربر ثبت‌نام‌کرده‌ای راهش به اینجا بیافتد که در رای‌دادن انتخاب مدیر شرکت کند.

با تشکر Ashkan P. (بحث) ۱۹ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۳ (ایران)

با سلام، در خصوص مطالب و پیشنهاداتی که اشاره نمودید در اسرع وقت پیگیری و اقدام خواهم نمود. از اینکه وقت خود را برای ویکی‌گفتاورد صرف می‌نمایید بی‌نهایت سپاسگزارم در اینجا کار برای انجام زیاد است ولی شوربختانه کاربر فعال بسیار کم! از شما می‌خواهم دلسرد نشده و به فعالیت‌های خوبتان ادامه دهید برای مقابله با خرابکاری‌ها هم نیازی نیست وارد جنگ ویرایشی شود تا زمانی که جهت آدرس‌های آی پی محدودیت ایجاد شود می‌توانید فهرست خرابکاری‌های نیازمند رسیدگی را همینجا به اطلاع من برسانید. شاد باشید سجاد (بحث)

درخواست صفحه ملاعلی آرانی[ویرایش]

سلام چراصفحه ملاعلی آرانی را حذف کردید؟؟/
با سلام به دلیل اینکه جای این صفحه و مطالبی اینچنینی در ویکی‌گفتاورد نیست و بایستی به ویکی‌پدیا منتقل شوند. سجاد (بحث)

Forced user renames coming soon for SUL[ویرایش]

Hi, sorry for writing in English. I'm writing to ask you, as a bureaucrat of this wiki, to translate and review the notification that will be sent to all users, also on this wiki, who will be forced to change their user name on May 27 and will probably need your help with renames. You may also want to help with the pages m:Rename practices and m:Global rename policy. Thank you, Nemo ‏۳ مه ۲۰۱۳، ساعت ۱۳:۲۳ (UTC)

واگردانی ویرایش من در مقاله ژان پل سارتر[ویرایش]

از اینکه ویرایش بنده را واگردانی فرمودید متشکرم. اگر ممکن باشد علت آن را هم بدانم. با احترام. Jacopo188 (بحث) ‏۲۷ ژوئن ۲۰۱۳، ساعت ۱۳:۵۸ (UTC)

یک خرابکار[ویرایش]

سلام

کاربر خرابکار سامان101 رو لطفا ببندید و خرابکاری‌هایش رو واگردانی کنید.

نمونه‌ای از کارهاش:

http://fa.wikiquote.org/w/index.php?title=%D8%AF%D8%B1_%D8%A8%D8%B1%D9%88%DA%98&curid=7391&diff=46102&oldid=43899

ممنون. Ashkan P. (بحث) ۱۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۳۳ (ایران)

کاربر:Peymanmahsa[ویرایش]

کاربر:Peymanmahsa در حال خرابکاری در مقالات ابوبکر عمر بن خطاب می‌باشد.♦♣♠3oÑa (بحث) ‏۲۸ اوت ۲۰۱۳، ساعت ۱۳:۰۲ (UTC)

مدیر نمونه کشوری[ویرایش]

سلام. کاربر:Sonia Sevilla اطلاعات متعددی که بنده در صفحه حسن روحانی وارد کرده بودم را به راحتی حذف کرده است. بجای آن اطلاعاتی با منبع دهی غیر استاندارد وارد کرده است. شما هم بی‌توجه به پاک کردن اطلاعات منبعدار از جانب این کاربر، اقدام به قفل کردن مقاله نمودید تا من نتوانم از اطلاعات منبعدارم در مقابل اطلاعات خودنوشته این کاربر متخلف دفاع کنم.

صادقانه بگم اگر چنین عملکردی را یک مدیر در ویکیپدیای فارسی داشت، با لابی که با کاربران و مدیران انجام میدادم، با یک نظرسنجی قاطع شوتش میکردم بیرون!

در این پروژه در کنار کاربرانی مثل:Sonia Sevilla خوشبگذرانید و قانون را آنگونه که میلتان میکشد اجرا کنید!!!Gire 3pich2005 (بحث) ‏۱ سپتامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۶:۳۲ (UTC)

در بارۀ صفحه « حسن روحانی» در صفحۀ بحثم توضیح دادم.--♦♣♠3oÑa (بحث) ‏۶ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۲۰:۵۶ (UTC)

یک خرابکار[ویرایش]

سلام، سجاد عزیز ، نمیدانم چرا ویکی گفتاورد را به حال خود رها کرده اید و زیاد به اینجا سر نمی زنید.کاربر sonia sevilla از غیبت شما سواستفاده کرده و در تمام صفحات دست برده است وی نوشته های قبلی را پاک کرده و هر آنچه را که خود صلاح می داند می نویسد، واین در حالی است که بسیاری ازصفحاتی که ایجاد کرده یا بدون منبع است مانند:آسیا عبدالله ،عایشه تیموریه و یا به صفحات بن بست رفته است.تذکردوستانه ای راهم که Ashkan P به او داده در صفجه گفتگویش پاک کرده است. در جواب من هم نوشته که شیوه نامه را اجرا می کنم.

صفحات ماهاتما گاندی ،آلبر کامو،ویل دورانت ،مهدی کروبی،شطرنج،جعفر صادق،محمدرضا عارف ،محمود احمدی نژاد، تنها بخشی از خرابکاری های گسترده وی می باشد. بارها صفحه نور علی الهی را به استاد الهی تغییر مسیر داده،نویسنده اصلی آنرا برگردانده و سونیا دوباره کار خود را تکرار کرده است..اگر او را به حال خود رها کنید بزودی بیطرفی ویکی گفتاورد از بین رفته و تبدیل به پروژه ای بی ارزش خواهد شد. در ضمن وی به علت همین عملکردش در ویکی پدیا ناپایان بسته شده است.

RAHA68 (بحث) ‏۶ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۴:۵۴ (UTC)

‌همیشه‌کاربران‌‌‌‌فعّال موردِ سوء ظن و بدبینی هستند. من فقط در حال اجرای شیوه نامه هستم. گفتاوردی که منبع ندارد (مخصوصاً دربارۀ افراد) باید حذف شود.ترجمۀ بد باید حذف شود و گفتاوردی که گفتاورد نیست باید حذف شود.- چرا از هزاران ویرایش مفید من سخنی گفته نمی شود؟ مقالاتی مثل کودک و علی بن ابی‌طالب ؟- بسته شدن کاربری در پروژه ای ربطی به بسته شدنش در دیگر پروژه ها ندارد و ما چیزی به نام « بی طرفی » در ویکیگفتاورد نداریم. همچنین من از غیبت مدیری سو استفاده ای نکردم. حالا کار به جای رسیده که فعّال ترین کاربر ویکیگفتاورد فارسی «یک خرابکار» نامیده می شود. --♦♣♠3oÑa (بحث) ‏۶ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۲۰:۵۵ (UTC)
البته من مدعی نیستم که همۀ ویرایشهایم بر پایه شیوه نامه بوده ، امّا اگر مرا راهنمایی کنید بهتر از آن است که متهم کنید. تذکر کاربر اشکان هم که دوستانه نبود،مگر دوستِ او آن تذکر را دوستانه بداند.--♦♣♠3oÑa (بحث) ‏۶ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۲۰:۵۸ (UTC)


1.تعداد ویرایش مهم نیست ، مهم مفید بودن ویرایشها است . من هم می توانم نوشتارهای 1000صفحه را پاک کنم و با این کار تعداد ویرایشهایم را بالا ببرم، بیشتر ویرایشهای شما مربوط به چند صفحه می شود، خودتان بگویید چند بار مقالاتی مثل کودک و علی بن ابی‌طالب را ویرایش کرده اید؟
2.در کجای شیوه نامه نوشته است که شما باید نوشته های دیگران را پاک کنید؟افرادی مانند: سجاد ، مرد تنها ، آموزنده ، که خود بنیانگذار ویکی گفتاورد هستند ، نوشتارها و ترجمه هایشان بد است و از شیوه نامه آگاهی نداشتند ؟! شما دارید نوشتارهای آنها را اصلاح می کنید؟؟؟!!!هزاران ویرایش مفید شما کجاست؟ صفحه ای را درست کرده و فهرستی از آنها را بنویسید تا ببینیم و در مورد آنها حرف یزنیم. من صفحات بن بست را یک به یک بررسی و ویرایش کردم بسیاری از آنها را شما ایجاد کرده اید.چرا آنها را تکمیل نمی کنید؟ صفحاتی مانند آصف علی زرداری را به حال خود رها کرده اید و صفحات دیگر را پاک میکنید با این بهانه که منبع ندارند.
3. با دیدن عملکردتان دراینجا مطمئن شدم که در ویکی فا به حق یسته شده اید.
4. در ویکی گفتاورد چیزی به نام بی طرفی وجود ندارد.کاملاُ حق با شماست ، اینجا فقط برای آن به وجود آمده است ، که منعکس کننده افکار شما باشد و ویگاه شخصی شماست. و هر کس به عملکرد شما اعتراض کند بدبین است.گیرسه پیچ 2005 ، اشکان پی ، و من همه بدبین هستیم و اشتباه می کنیم.همانطور که آرش ، دالبا و دیگران هم اشتباه می کردند.
5. فعالترین عضو ویکی گفتاورد خوشحال باشید.بزودی تنها عضو فعال اینجا می شوید. وقتی فردی مانند شما اینجا است که نوشته های قبلی را پاک می کند دیگر دلیلی برای فعالیت در اینجا وجود ندارد.
6. من صفحات ین بست را ویرایش کرده، سپس سراغ صفحات فاقد رده بندی ، یتیم ، و فاقد پیوند میان ویکی رفتم و تا جایی که امکان داشت آنها را تکمیل کردم.بعد از این کارها به افزودن تصویر به بیشتر صفحات پرداختم.صفحات ناتمام و بدون منبع زیادی را در حد توان تکمیل کردم. ( بسیاری از آنها هنگام نوشته شدن تنها یک جمله آنهم بدون منبع داشت ، بعد از هشت سال من آنرا دیده و تکمیل کردم و اگر کسی آنها را پاک کرده بود این کار امکان نداشت.).

RAHA68 (بحث) ‏۷ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۳:۵۵ (UTC)

با سلام، چند نکته سریع بگویم: اول اینکه در ویرایش‌هایتان اصول سرشناسی و بی‌طرفی (در انتخاب و استفاده از گفتاورد) را رعایت کنید. دوم اینکه توجه نمایید ساختار کلی صفحات به هیچ‌وجه نباید به یکباره دستخوش تغییرات عمده گردد. صفحاتی که در بالا به آن‌ها اشاره شده است مصداق بارز این امر است چرا که سال‌ها بر روی آن‌ها وقت صرف شده است و به یکباره خالی از گفتاورد شده‌اند همینجا بگویم تمامی ویرایش‌ها را در اسرع وقت بررسی و واگردانی خواهم کرد. همچنین در خصوص گفتاوردهای بدون منبع بر طبق رهنمودهای ویکی‌گفتاورد:اثبات‌پذیری عمل نمایید. در ابتدا سعی کنید برای گفتاوردهای موجود منبع اضافه کنید نه اینکه به یکباره دست به حذف آنان بزنید که آسان‌ترین کار ممکن است. در پایان خواهشمندم در تمامی ویرایش‌های خود به شیوه‌نامه پایبند باشید. شاد باشید. سجاد (بحث)
 • من هم با کاربر گرامی RAHA68 موافقم و دیگر امیدی به ویکی‌گفتآورد ندارم. گفتآوردهای کاسپاروف و آناند (از استادبزرگان شطرنج جهان) را از صفحه شطرنج ویکی‌گفتآورد پاک کردند و به جایش فرمایشات علی خامنه‌ای و محمدحسین فضل الله را گذاشتند. پاک هم که می‌کنیم واگردانی می‌کنند. هر کاری که کنیم جنگ ویرایشی و واگردانی راه می‌اندازند. تذکرات دوستانه‌ام را هم از صفحه بحثشان پاک می‌کنند تا کسی نفهمد اعتراضی کرد‌ه‌ایم. از ویکی‌پدیا رانده شده‌اند و اینجا سنگ قانون و معیار را بر سینه می‌زنند. ویکی‌گفتاورد هم که صاحب یا مدیر ندارد که به دادمان برسد. من دیگر فقط هر چند وقت یکبار سر می‌زنم که مطمئن شوم در نوشتارهایی که خودم از ابتدا ساخته‌ام (مثلا در دیوان خاقانی و دیوان شمس سر و کله سید حسن نصرالله پیدا نشده باشد. (مثلا اینکه سید حسن نصرالله فرمودند: تا اسراییل باشد ما دیوان شمس را خوانده و با استکبار و صهیونیست در راه اسلام جهاد میکنیم!!! البته به همراه پنجاه تا منبع!) Ashkan P. (بحث) ۳۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۰ (ایران)
اشکان‌جان، از اینکه به ویکی‌گفتاورد سر می‌زنید و از همکاری دریغ نمی‌کنید سپاسگذارم. تمام مسائلی که مطرح کردید را قبول دارم و سعی می‌کنم به تک تک آن‌ها رسیدگی نمایم. ویرایشات جانبدارانه همیشه در ویکی وجود داشته‌ و خواهند داشت. خوشبختانه قوانین کاملا روشن و واضح بیان شده‌اند که بخشی از آن ها را در بالا بیان کردم. شما نیز از ویکی‌گفتاورد قطع امید نکنید! من نیز سعی می‌کنم بیشتر حضور داشته باشم تا با همکاری یکدیگر به پیشرفت ویکی‌گفتاورد کمک کنیم. سجاد (بحث) ‏۲۱ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۲:۳۸ (UTC)

صفحاتی بدون ترجمه[ویرایش]

سلام ، صفحات ضرب‌المثل‌های لبنانی،ضرب‌المثل‌های تونسی و ضرب‌المثل‌های لهستانی بدون ترجمه فارسی و یه زبان اصلی هستند .RAHA68 (بحث) ‏۱۴ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۲۰:۲۵ (UTC)

Yes check.svg صفحات مذکور حذف شدند. سجاد (بحث) ‏۱۷ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۲۱:۳۳ (UTC)
شما خودتون میگید حذف نکن ، تا جای ممکن ، حالا حذف کردید. چطوری من به گفته های شما اعتماد کنم؟ نمی تونستین به من بگید تا ترجمه نکن؟! --♦♣♠3oÑa (بحث) ‏۱ مارس ۲۰۱۴، ساعت ۱۹:۰۷ (UTC)

لطفا حذف کنید[ویرایش]

سلام، من صفحه دیپک چوپرا را برای هماهنگی با ویکی پدیا به دیپاک چوپرا تغییر مسیر دادم که باعث شد تاریخچه صفحه از بین برود.( آن زمان انتقال بلد نبودم ) لطفا صفحه دیپاک چوپرا را حذف کنبد تا بتوانم آن را درست منتقل کرده و اشتباهم را جبران کنم. همان طور که صفحه تامس هاکسلی را به توماس هنری هاکسلی منتقل کردم.

سجاد، اینجا را ببینید ( کاربر: سجاد ) مشابه اش هم در ویکی پدیا است.

http://species.wikimedia.org/wiki/User:Sajad

[http://meta.wikimedia.org/wiki/User:Sajad |2]

[http://commons.wikimedia..org/wiki/User:Sajad |3]

[http://fa.wikisource.org/wiki/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1/User:Sajad |4]


RAHA68 (بحث) ‏۱۹ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۲۳:۲۹ (UTC)

با سلام، دیپاک چوپرا حذف شد همچنین خرابکاری واگردانی شد در مورد مشابه ویکی‌پدیا چیزی نیافتم می‌توانید لینک بدهید؟ در ضمن از اینکه به ویکی‌گفتاورد سر می‌زنید و براساس شیوه‌نامه ویرایش می‌کنید سپاسگزارم. اگر مشکل یا سوالی داشتید بگویید سعی می‌کنم در اسرع وقت جوابگو باشم. پاینده باشید. سجاد (بحث) ‏۲۰ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۱:۰۵ (UTC)
سلام،سجاد عزیز ،ممنون از حذف دیپاک چوپرا الان می توانم راحت آنرا منتقل کنم.این صفحه را ( کاربر:Sajad/نکات جالب ) در ویکی پدیا جستجو کنید. شرمنده من هنوز لینک دادن یاد نگرفتم. اگر زمانی که فرصت داشتید این کار را به من یاد بدهید بسیار سپاسگزار خواهم بود.RAHA68 (بحث) ‏۲۰ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۵:۳۴ (UTC)
ممنون، پیدایش کردم! در خصوص پیوند دادن هم باید بگویم در ویکی‌گفتاورد دو نوع پیوند داریم داخلی و خارجی. پیوند داخلی به وسیله علامت [[]] ایجاد میشود برای پیوندهای خارجی باید از یک [] استفاده کنید که اینگونه می‌شود[آدرس اینترنتی|عنوان دلخواه]. همچنین می توانید ویکی‌گفتاورد:چگونه صفحات را ویرایش کنیم را نیز ببینید هرچند به همه آن موارد نیاز نخواهید داشت. شاد باشید. سجاد (بحث) ‏۲۰ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۹:۵۵ (UTC)

شما زحمتش را بکشید[ویرایش]

سلام ، من به تقلید از شما ارد بزرگ را از صفحات مادر و یادبود پاک کردم و فقط این یک صفجه کاربر:Absdostan/بایگانی مهر 88 مانده است که اجازه ندارم دست بزنم.لطفا شما زحمتش را بکشید. RAHA68 (بحث)

آنجا ماندنش اشکالی ندارد. نیازی به حذف نیست! سجاد (بحث) ‏۲۱ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۶:۰۲ (UTC)

سلام بر سجاد عزیز ،

1. صفحه ضرب‌المثل‌های مصری بطور کامل عربی است .

2.لارشفوکو و فرانسوا لارشفوکو نیاز به ادغام دارد.

3. میلان کوندرا تکراری است .

4.کاربر:Alia Naeemah

سلام بر رها! مورد اول را حذف کردم، مورد دوم تغییر مسیر است و بودنش اشکالی ندارد، مورد سوم هم به نام درست تغییر مسیر دادم. مورد چهارم را هم دیدم باید بگویم این قضیه جریان ها دارد و نخستین بار هم نیست! ممنون از توجه. سجاد (بحث) ‏۲۶ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۷:۲۵ (UTC)
ممنون ، اگر کاری هست که من بتوانم انجام دهم بگویید.مطلبی هم می خواستم بگویم از پیشرفت کند ویکی گفتاورد دلتنگ نباشید.مدتی طول می کشد تا مردان بزرگ و کارهایشان شناخته شوند.مطمئن هستم که در آینده نامتان را در بین چهره های ماندگار خواهیم دید.

RAHA68 (بحث) ‏۲۶ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۷:۴۰ (UTC)

بهترین کاری که می توان در ویکی انجام داد همانا مقاله نوشتن و افزودن گفتاوردهای جدید است هرچند خودم فرصت اندکی برایش دارم! ویکی‌گفتاورد نیز بر اساس فعالیت‌های کاربرانی همچون شما رشد و گسترش می‌یابد به باور من این روند به هیچ‌وجه کند نیست چرا که ویکی‌گفتاورد فارسی به نسبت کاربران فعال خود در میان دیگر زبان‌ها وضعیت مناسبی دارد. ببینید همچنین (جداول، نمودارها). به هر روی من نیز دوست دارم به عنوان یک کاربر هرچند اندک ولی به حد توانم به ویکی‌گفتاورد کمک نمایم. شادکام باشید. سجاد (بحث) ‏۲۶ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۸:۰۶ (UTC)

مرخصی[ویرایش]

سلام بر سجاد گرامی، جداول و نمودارها را بررسی کردم، خوشحالم که ویکی گفتاورد فارسی در میان زبانهای دیگر وضعیت مناسبی دارد.هر چند آرزوی من چیزی بهتر از رتبه نوزدهم است.من مجبورم سی چهل روز مرخصی بروم.فصل امتحانات است و کلی گرفتاری. بعد از برگشت سعی خواهم کرد نوشتارهای قبلی ام را بازبینی کرده و صفحات جدیدتر و بهتری بسازم.تا اواخر بهمن بدرود. RAHA68 (بحث) ‏۲۸ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۶:۱۹ (UTC)

سلام رهاجان! امیدوارم امتحانات را با موفقیت سپری نموده و با انرژی بیشتر به ویکی‌گفتاورد بازگردید. به امید دیدار مجدد سجاد (بحث) ‏۲۸ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۶:۲۹ (UTC)
این تهمت ها راسته به من میگن؟ من فقط میخام ویکیگف. مرتب باشه.--♦♣♠3oÑa (بحث) ‏۱۱ ژانویه ۲۰۱۴، ساعت ۱۰:۱۴ (UTC)
کاربر سونیا چه کسی به شما تهمت زده؟ از چه حرف می‌زنید؟ پیشتر هم گفته‌ام ویکی‌گفتاورد بر پایه همکاری کاربران خود و تکیه بر قوانین و شیوه نامه ها رشد و پیشرفت می‌کند شما نیز به عنوان یکی از این کاربران در حال ویرایش هستید که هر جا که نکته‌ای در خصوص ویرایش‌های شما به نظرم می‌رسید یا در اینجا و یا در صفحهٔ بحثتان به اطلاعتان رسانده‌ام و شما نیز با حسن نیت آن‌ها را اعمال کرده اید که همینجا از شما تشکر می‌کنم. حال اگر مسائلی از قبل بوده، مربوط به گذشته است و شما نباید زیاد سخت بگیرید ویرایش کنید و لذت ببرید. سجاد (بحث) ‏۱۱ ژانویه ۲۰۱۴، ساعت ۱۴:۰۸ (UTC)


کاربر Sonia Sevilla[ویرایش]

سلام، لطفا مشارکت‌های این کاربر را دریابید؛ گویا ایشان اینجا را مکانی برای انتقام از ویکی‌پدیا یافته‌اند! پیشاپیش ممنون--Mahan (بحث) ‏۱۶ فوریه ۲۰۱۴، ساعت ۱۲:۳۷ (UTC)

سلام، لطفا مشارکت‌های این کاربر را دریابید؛ گویا ایشان اینجا را مکانی برای ویکی‌پدیای کردن همه پروژه های خواهر یافته‌اند--♦♣♠3oÑa (بحث) ‏۱۶ فوریه ۲۰۱۴، ساعت ۲۱:۰۷ (UTC)
لطفا ویرایشهای کاربر : sialkgraph را بررسی بفرمایید. از زمانی که شما به کاربر:سونیا در مورد فهرست الفبایی تذکر دادید.کاربر جدیدی با نام کاربر : sialkgraph شروع به ساختن صفحاتی با فهرست الفبایی و مشابه او کرد. این هم نمونه ای از کارهایش : ، احساس ، پول ، طمع مقایسه شود با به عنوان مثال ویلیام شکسپیر RAHA68 (بحث) ‏۵ مارس ۲۰۱۴، ساعت ۱۹:۵۶ (UTC)
تهمت زدن هم مثل نقل ریخته. --ސ ޚ ލ ٰ ا (بحث) ‏۲۴ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۳:۳۷ (UTC)

درخواست تذکر و راهنمایی[ویرایش]

سلام. از شما می خواهم ویرایش های کاربر:Mahan را زیر نظر بگیرد و هشدارهای لازم را به او بدهید. در این صفحه [۹] با بحث های بی مربوط و خارج از ادب نمایان شد که کاربری مناسب برای این پروژه نیست ، اگر تغییر رویه دهد. من همچنین احتمال می دهم که حساب کاربری او هک یا چیزی شده ، وگرنه این گونه سخن گفتن از یک مدیر ویکیپدیای ابداً باورکردنی نیست.--♦♣♠3oÑa (بحث) ‏۳ مارس ۲۰۱۴، ساعت ۲۱:۰۴ (UTC)

این درخواست من جدّی و فوری است و هر تصمیمی که شما بگیرید ، پذیرفته خواهد شد. دست کم شما برای هشدار دادن از الگوی : تحیّت [سلام] ، تشکّر [سپاسگذاری ، از ویرایش های مفید] ، تذّکر [هشدار در موقع لزوم] یا راهنمایی» بکار می برید نه الگوی:تهدید ، تنفّر ، تذّکر ، تهدید ... . --♦♣♠3oÑa (بحث) ‏۳ مارس ۲۰۱۴، ساعت ۲۱:۱۰ (UTC)


انتظار[ویرایش]

درود سجاد عزیز؛ خیلی منتظر بودم خبری از شما بشود و نشد. امیدوارم بزودی بازگردید و ما را لایق در کنار بودن تان بدانید. دوستدارتان. RAHA68 (بحث) ‏۴ ژوئن ۲۰۱۴، ساعت ۰۳:۳۲ (UTC)

زحمت[ویرایش]

سلام اگر امکان دارد فعلا به این صفحه لبیک گویید تا بقیه کارها را نیز بگویم. در ضمن خوشحالم که بازگشتید. ارادتمند--(پیام) MohandesWiki ‏۱۰ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۴۷ (UTC)

سلامی مجدد. سپاسگزارم. اما بقیه درخواست‌ها از نظر شما مشکل داشتند؟
این ویکی تغییرات زیادی لازم دارد. از آنجا که باید هر چه سریع تر آنها را انجام دهم می‌توانید به من موقتا دسترسی مدیریتی بدهید. --(پیام) MohandesWiki ‏۱۱ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۴:۰۵ (UTC)
با سلام، درخواست‌های شما مشکلی نداشتند و به ربات شما دسترسی لازم اعطا گردید. در خصوص دسترسی مدیریتی هم لیست کارهایی که قصد انجامشان را دارید به همراه مدت زمان مورد نیاز، اعلام نمایید تا در این خصوص تصمیم‌گیری شود. ویکی‌گفتاورد به کاربران فعالی چون شما نیاز دارد. پاینده باشید. سجاد (بحث) ‏۱۳ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۰۴:۱۳ (UTC)
خواهش می‌کنم. این نظر لطف شماست. راستش موقت از بعد زمانی من مهلتش تا انجام دادن تمامی کارهاست. لیست کارهایم هم زیادند اما مهم ترین‌ها را خدمتتان می‌گویم.۱-افزودن ابزارهایی که ویکی گفتاورد بدان‌ها نیاز دارد.۲-حذف صفحه‌های غیر لازم۳-ایجاد دسترسی‌های جدید برای کاربران۴-تغییر محافظت برخی از الگوها۵-کار بر روی الگو و صفحه‌هایی که نیاز به دسترسی مدیریتی دارند (محافظت شده‌اند)۶-زیباسازی محیط ویکی تا کاربران زیاد تری را جلب کند و ... . امیدوارم کارهایم به سود این ویکی باشد. ارادتمند--(پیام) MohandesWiki ‏۱۴ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۴:۴۵ (UTC)
با سلام، طبق درخواست بالا، به مدت سه ماه به صورت موقت به شما دسترسی مدیریتی اعطا گردید. خواهشمند است در مدت فعالیت خود شیوه‌نامه‌های ویگی‌کفتاورد فارسی و انگلیسی را رعایت نمایید تا بتوانید در مدت حضور خود تأثیر مثبتی در ویکی‌گفتاورد داشته باشید. اگر سوالی بود در خدمت هستم. پاینده باشید. سجاد (بحث) ‏۲۸ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۲۲ (UTC)
سلام.بی نهایت از لطفتون سپاسگزارم.چشم حتما.جناب سجاد عزیز امکان دارد پیرامون موضاعات ویکی گفتاورد با شما الان صحبت کنم؟-- MohandesWiki گفتمان ۶ مهر ۱۳۹۳‏ ‏۲۸ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۳۷ (UTC)
خواهش می‌کنم در خدمت هستم اگر سوالی هست. سجاد (بحث) ‏۲۸ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۶:۱۶ (UTC)
ممنونم.خدمت از ماست.راستش می خواستم برای شروع کار ی سری ابزار اضافه کنم و صفحه هایی مثل صفحه اصلی و تغییرات اخیر رو بهبود ببخشم.چون این کارها نیاز به اجماع دارد می خواستم نظر شما رو بدونم با توجه به اینکه زیاد اینجا کسی فعال نیست و ما اگر بخواهیم بایستیم تا اجماع شود مدت ها زمان میبرد.ارادتمند-- MohandesWiki گفتمان ۶ مهر ۱۳۹۳‏ ‏۲۸ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۹:۲۸ (UTC)
یکی از مشکلاتی که شوربختانه ویکی‌گفتاورد از آن رنج می‌برد نبود جامعه کاربری‌ست که این امر باعث می‌شود که کارها به کندی پیش رود. شما تغییرات مورد نظر را می‌توانید اعمال کنید فقط در خصوص صفحه اصلی تغییرات را در صفحه دیگر به عنوان تست انجام دهید تا چند کاریر دیگر بتوانند در این خصوص نظر بدهند و سپس بر روی نسخه اصلی اعمال نمایید. پاینده باشید. سجاد (بحث) ‏۲۹ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۴:۴۶ (UTC)
بابت مجوزتان ممنونم.:-) -- MohandesWiki گفتمان ۷ مهر ۱۳۹۳‏ ‏۲۹ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۵:۴۰ (UTC)

سلام[ویرایش]

من در صفحه [۱۰] خواستم یه پیوند به بیرون بگذارم به این صفحه [۱۱] نگذاشت. علت خاصی داره؟Apz1352 (بحث) ‏۱۷ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۰۸:۴۲ (UTC)

An important message about renaming users[ویرایش]

Dear Sajad, My aplogies for writing in English. Please translate or have this translated for you if it will help. I am cross-posting this message to many places to make sure everyone who is a Wikimedia Foundation project bureaucrat receives a copy. If you are a bureaucrat on more than one wiki, you will receive this message on each wiki where you are a bureaucrat.

As you may have seen, work to perform the Wikimedia cluster-wide single-user login finalisation (SUL finalisation) is taking place. This may potentially effect your work as a local bureaucrat, so please read this message carefully.

Why is this happening? As currently stated at the global rename policy, a global account is a name linked to a single user across all Wikimedia wikis, with local accounts unified into a global collection. Previously, the only way to rename a unified user was to individually rename every local account. This was an extremely difficult and time-consuming task, both for stewards and for the users who had to initiate discussions with local bureaucrats (who perform local renames to date) on every wiki with available bureaucrats. The process took a very long time, since it's difficult to coordinate crosswiki renames among the projects and bureaucrats involved in individual projects.

The SUL finalisation will be taking place in stages, and one of the first stages will be to turn off Special:RenameUser locally. This needs to be done as soon as possible, on advice and input from Stewards and engineers for the project, so that no more accounts that are unified globally are broken by a local rename to usurp the global account name. Once this is done, the process of global name unification can begin. The date that has been chosen to turn off local renaming and shift over to entirely global renaming is 15 September 2014, or three weeks time from now. In place of local renames is a new tool, hosted on Meta, that allows for global renames on all wikis where the name is not registered will be deployed.

Your help is greatly needed during this process and going forward in the future if, as a bureaucrat, renaming users is something that you do or have an interest in participating in. The Wikimedia Stewards have set up, and are in charge of, a new community usergroup on Meta in order to share knowledge and work together on renaming accounts globally, called Global renamers. Stewards are in the process of creating documentation to help global renamers to get used to and learn more about global accounts and tools and Meta in general as well as the application format. As transparency is a valuable thing in our movement, the Stewards would like to have at least a brief public application period. If you are an experienced renamer as a local bureaucrat, the process of becoming a part of this group could take as little as 24 hours to complete. You, as a bureaucrat, should be able to apply for the global renamer right on Meta by the requests for global permissions page on 1 September, a week from now.

In the meantime please update your local page where users request renames to reflect this move to global renaming, and if there is a rename request and the user has edited more than one wiki with the name, please send them to the request page for a global rename.

Stewards greatly appreciate the trust local communities have in you and want to make this transition as easy as possible so that the two groups can start working together to ensure everyone has a unique login identity across Wikimedia projects. Completing this project will allow for long-desired universal tools like a global watchlist, global notifications and many, many more features to make work easier.

If you have any questions, comments or concerns about the SUL finalisation, read over the Help:Unified login page on Meta and leave a note on the talk page there, or on the talk page for global renamers. You can also contact me on my talk page on meta if you would like. I'm working as a bridge between Wikimedia Foundation Engineering and Product Development, Wikimedia Stewards, and you to assure that SUL finalisation goes as smoothly as possible; this is a community-driven process and I encourage you to work with the Stewards for our communities.

Thank you for your time. -- Keegan (WMF) talk ‏۲۵ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۸:۲۴ (UTC)

--This message was sent using MassMessage. Was there an error? Report it!

ابزار اعلان[ویرایش]

سلام سجاد عزیز.ابزار اعلان را در ویکی گفتاورد فارسی پیاده کردم(صرفا جهت اطلاع).اگر تمایل داشتید می توانید کد زیر را

importScript ('User:MohandesWiki/newuser.js')

را در اینجا ذخیره کنید.اگر سوالی داشتید می توانید در صفحه بحث من بپرسید.ارادتمند.-- MohandesWiki گفتمان ۵ شهریور ۱۳۹۳‏ ‏۲۷ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۸:۳۱ (UTC)

دسترسی گشت[ویرایش]

سلام سجاد عزیز.گهگداری در ویکی گفتاورد شاهد تغییراتی هستم که به نظر من زیاد یا اصلا مفید نیستند!.اگر بخواهم دسترسی گشت را اینجا بیافزایم شما با بنده همکاری می کنید؟-- MohandesWiki گفتمان ۱۲ شهریور ۱۳۹۳‏ ‏۳ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۸:۱۹ (UTC)

پیشکشی از نوع ابزار![ویرایش]

سلام سجاد عزیز.ابزارهایی را مفید دیدم تا اینجا فعال باشند.آنها را افزودم. زین پس در قسمت ترجیحات در خدمتتان هستند!.ارادتمند-- MohandesWiki گفتمان ۱۰ مهر ۱۳۹۳‏ ‏۲ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۷:۲۶ (UTC)

ممنون از ابراز لطفتان سجاد (بحث) ‏۴ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۶:۲۹ (UTC)

ویکی‌گفتاورد:استثنای قطع دسترسی نشانی اینترنتی[ویرایش]

سلام سجاد عزیز. در لیست پیگیری‌ها بدارش! شاید کسی درخواست داد!!!-- MohandesWiki گفتمان ۱۲ مهر ۱۳۹۳‏ ‏۴ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۳:۴۱ (UTC)

نظرخواهی[ویرایش]

سلام. لطفا در این نظرخواهی شرکت کنید. ممنونم-- MohandesWiki گفتمان ۱۴ مهر ۱۳۹۳‏ ‏۶ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۲۰:۱۴ (UTC)

مدیریت[ویرایش]

درود جناب سجاد عزیز.راستش از فردا سفری دارم به فرجه امتحاناتم!.برای همین وقت کافی برای رسیدن به کارهای ویکی گفتاورد را ندارم.اگر صلاح می دانید دسترسی را فعلا بازپس گیرید اگر هم که نه ،که هیچ.به هر جهت این پیغام را گذاشتم تا شما را مطلع کرده باشم از غیبت حدود یک ماهه ام.ارادتمند ابدی-- MohandesWiki گفتمان ۱۰ دی ۱۳۹۳‏ ‏۳۱ دسامبر ۲۰۱۴، ساعت ۲۰:۰۷ (UTC)

جمع‌بندی[ویرایش]

سلام. لطفاً این را جمع‌بندی نمایید. ممنون--Mahan (بحث) ‏۱۶ فوریه ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۲۳ (UTC)

ایمیل[ویرایش]

درود.من برایتان ایمیل ارسال کردم.لطفا پاسخش را بدهید.ممنون-- MohandesWiki گفتمان ۲۸ بهمن ۱۳۹۳‏ ‏۱۷ فوریه ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۱۹ (UTC)

با سلام. پاسخ دادم. سجاد (بحث) ‏۱۷ فوریه ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۳۴ (UTC)

واستاندن دسترسی مدیریت[ویرایش]

سلام و ادب.راستش مدت زیادی است دوره مدیریت من تمام شده از این رو ازتان خواهش دارم تا نسبت به گرفتن دسترسی از من اقدام فرمایید تا مدتی دیگر که نظرخواهی ایجاد کنیم.جناب ماهان عزیز هستند و کارها را به نحو احسن انجام می دهند.ارادتمند-- MohandesWiki گفتمان ۱۱ اسفند ۱۳۹۳‏ ‏۲ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۰۳:۱۲ (UTC)

عیدنوروز و ویکی سفر[ویرایش]

با سلام و درود فراوان به سجاد عزیز لطفا اگر امکانش هست . سایت نوتیس ویکی گفتاورد را بخاطر نزدیک شدن به عیدنوروز برای مدت محدودی به ویکی سفر اختصاص دهید لطفا این کد را در مدیاویکی:Sitenotice قرار دهید. با تشکر --فلورانس (بحث) ‏۳ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۰۳:۴۱ (UTC)

درود بی کران.@فلورانس مهربان انجام شد.سجاد عزیز چون بهتر بود هر چه سریع تر نصب شود نوتیس را عوض کردم امیدوارم از دستم دلخور نشده باشید که از امکانات مدیریتی ام استفاده کردم.با توجه به تغییرات اخیر مدیر فعالی پیدا نکردم:-)-- MohandesWiki گفتمان ۱۲ اسفند ۱۳۹۳‏ ‏۳ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۵۱ (UTC)
درود.سجاد عزیز سال نو را به شما تبریک می گویم! اگر آمدید نوتیس را بردارید مهلتش تمام شده در غیر اینصورت @Mahan عزیز زحمتش با شما .ارادتمند-- MohandesWiki گفتمان ۱۵ فروردین ۱۳۹۴‏ ‏۴ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۵۵ (UTC)
سلام. انجام شد. با آرزوی سالی خوب برای هر دو دوست گرامی Mahan (بحث) ‏۶ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۳۶ (UTC)
ماهان جان ممنونم.من هم به شما دو عزیز سال نو را تبریک می گویم :-)-- MohandesWiki گفتمان ۱۷ فروردین ۱۳۹۴‏ ‏۶ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۲۴ (UTC)